Grzechotki


Wiek dziecka

Rozmiar

Kolor

Materiał

Rodzaj

Marka

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Grzechotki

To zabawki dla najmłodszych dzieci, które mają wiele zalet. Przede wszystkim świetnie rozwijają słuch i koordynację wzrokowo – słuchowo – ruchową. Ćwiczą rączki, ponieważ dziecko przekłada zabawkę z jednej rączki do drugiej. Przy tym stymulują również zmysł dotyku. Uczą rozróżniania kształtów oraz natężenia dźwięków. Świetnie sprawdzą się jako pierwszy prezent dla Maluszka.

Grzechotki czarno-białe

Dostępne w naszym sklepie grzechotki firmy Tullo są czarno białe i świetnie dostosowane dla najmłodszych dzieci. Są lekkie, wydają delikatne dźwięki a dodatkowo stymulują wzrok maluszka, który na początku widzi świat tylko w czarno białych barwach. Zanim dziecko nauczy się chwytać, możemy pokazywać mu zabawkę, co na pewno wzbudzi duże zainteresowanie. Później dziecko bezpiecznie może się nimi bawić samo.

Grzechotki wielofunkcyjne

W późniejszym czasie możemy wprowadzać do zabawy również grzechotki połączone z maskotką, lub melodią – np. takie od firmy Yookidoo. Mają elementy typowe dla tradycyjnej zabawki, a dodatkowo po potrząśnięciu grają delikatną melodię i wydają dźwięk danego zwierzątka, które przedstawiają. Np. pieska, krówki lub osiołka.

W Liskach Urwiskach znajdziecie również grzechoczące zabawki połączone np. z gryzakiem. Czyli praktyczny prezent dla dziecka 2 w 1. 🙂

Scroll to Top