Termofory


Wiek dziecka

Rozmiar

Kolor

Rodzaj

Marka

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Termofory

Termofory dla dzieci to produkty wykonane z bezpiecznych i ekologicznych materiałów – najczęściej z pestek wiśni. Mają za zadanie zmniejszyć bóle brzuszka, tak częste przy kolkach. Są też pomocne przy różnego rodzaju stłuczeniach i urazach, a także przy bólach u dorosłych.

Termofory z pestek wiśni

Termoforów możemy używać do schładzania lub rozgrzewania bolących miejsc. Stosowanie pestek nie niesie za sobą ryzyka poparzeń, odmrożeń, zatrucia substancją wypełniającą, ani też wystąpienia alergii skórnych. To produkt zupełnie bezpieczny. Został wykonany z najwyższej jakości materiałów – z 100% bawełny oraz pestek wiśni pochodzących z polskich upraw. Materiały podlegają ścisłej selekcji.

W naszej ofercie mamy również świetny biało – czarny termofor Termofoxi  – mięciutki, materiałowy lisek z ekologiczną wkładką z pestkami wiśni od Mom’s care. To niezbędnik każdej Mamy, stworzony z myślą o najmłodszych. Twoje dziecko pokocha go za wygląd, a Ty za funkcjonalność. Do uszycia termoforów użyte zostały bezpieczne, certyfikowane tkaniny. Miękki materiał sprawi, że dziecko chętnie będzie się do niego tuliło. Przewaga biało-czarnych elementów pozytywnie wpłynie na rozwój zmysłu wzroku Twojego dziecka. Po wyjęciu woreczka z pestkami wiśni lisek staje się świetną zabawką kontrastową z szeleszczącymi elementami. Termofoxi idealnie sprawdzi się podczas gorączki, przy kolce i stłuczeniach.

Scroll to Top