Kubki dla dzieci


Wiek dziecka

Rozmiar

Kolor

Materiał

Rodzaj

Marka

Wyświetlanie wszystkich wyników: 23

Kubki dla dzieci

W tej kategorii znajdziecie zarówno pierwsze kubeczki – niekapki, jak również otwarte kubki, z których dziecko pije już jak z prawdziwej szklanki. Niektóre posiadają ułatwienia, które zapewniają dziecku wygodę przy pierwszych przygodach z nauką picia. Są wykonane z nietłukących i mocnych materiałów, które przetrwają niejeden upadek na ziemię.

Kubeczki Doidy Cup

Kompaktowy ”krzywy kubeczek”, to lekki, poręczny a przede wszystkim bezpieczny (nie zawiera toksycznego związku BPA) kuchenny pomocnik. Doskonale sprawdza się przy pojeniu niemowląt (od 3 miesiąca) jak i małych dzieci, starszaków i dorosłych. W kubeczku można serwować wodę, mleko, sok, herbatkę, a w porze obiadowej – zupę krem.

Pijąc z kubeczka Doidy dziecko:

  • może samo decydować o tempie i ilości wypijanego płynu;
  • dzięki ściętemu kształtowi kubeczka widzi jego zawartość i nie musi odchylać głowy mocno do tyłu;
  • przyjmuje proces nauki naturalnie wykorzystując te same ruchy szczęki co podczas ssania piersi Mamy;
  • uczy się picia z otwartego kubka i jego odstawiania;
  • trenuje mięśnie szczęki twarzy i języka – co korzystnie wypływa na prawidłowy rozwój mowy i umiejętności żucia;
  • uniknie problemów wynikających z korzystania z butelki czy tzw. kubka niekapka sprzyjających m.in rozwojowi próchnicy, anemii, problemów z prawidłowym mówieniem oraz wykształcenia złych nawyków żywieniowych.

Kubeczki silikonowe

Ergonomiczny silikonowy kubek np. We Might Be Tiny jest idealnym towarzyszem, który rośnie wraz z Twoim Dzieckiem. Miękki w dotyku i antypoślizgowy pomaga małym rączkom w utrzymaniu idealnej przyczepności i zapobiega rozlaniu zawartości.

Odporny na rozbicie stanie się solidnym towarzyszem posiłków i poradzi sobie nawet z najbardziej energicznymi maluchami. Możesz podawać w nim zimne i gorące napoje, a nawet mrozić jogurty. Możesz używać go w kuchence mikrofalowej, piekarniku i zamrażarce, co daje niekończące się możliwości tworzenia zdrowych i pożywnych przepisów dla Twojego malucha.

Kubeczki z melaminy

To kubki dla dzieci z bardzo mocnego materiału, jakim jest melamina. Zostały zaprojektowane tak, aby mieściły się do małych rączek dziecka. Będą pierwszym kubeczkiem do nauki samodzielnego picia. Wygodny i bezpieczny uchwyt ułatwi chwytanie i trzymanie kubka. Od dziś posiłek będzie przyjemnością, ponieważ każdy kubeczek ma piękny, kolorowy wzór.

Scroll to Top