KARMIENIE I ROZSZERZANIE DIETY


Kategorie produktów

Wiek dziecka

Rozmiar

Kolor

Rodzaj

Marka

Wyświetlanie 1–24 z 149 wyników

Karmienie
W kategorii karmienie dziecka znajdziecie mnóstwo produktów pomocnych rodzicom w początkowej fazie wprowadzania nowych pokarmów. Ale także starszym dzieciom przy rozszerzaniu diety.
Karmienie noworodka
Poduszki do karmienia z pewnością pomogą wygodnie i komfortowo ułożyć maleństwo, co zapobiegnie bólom pleców mamy. Laktatory elektryczne będą świetnym rozwiązaniem przy naturalnym karmieniu dziecka. Dobry laktator, który szybko i skutecznie ściągnie pokarm to nieoceniona pomoc dla wszystkich mam. A te, które posiadamy w naszym sklepie są sprawdzone i polecane przez nasze Klientki. 😊
BLW – nauka samodzielnego jedzenia i picia
Termin BLW stał się w ostatnich czasach bardzo popularny. Oznacza on Baby Led Weaning, czyli w wolnym tłumaczeniu karmienie kierowane przez dziecko. Niemowlę samo wybiera co chce zjeść z podanych mu produktów i je w najwygodniejszy dla niego sposób – czyli najczęściej rączkami i całym sobą. 😉

Produkty pomocne w tym procesie są specjalnie dobrane do potrzeb dziecka, a także wygodne dla rodziców. Są to różnorodne śliniaczki, zarówno te tradycyjne materiałowe, jak również śliniaki silikonowe z kieszonką, do której wpadają resztki jedzenia. Dzięki temu chronią ubranko i zapewniają wygodę w użytkowaniu oraz myciu. Talerzyki, miseczki i sztućce nie tylko pięknie wyglądają, ale też są bezpieczne i uczą malucha jak sobie z nimi radzić.

Kubeczki do nauki picia są świetnym rozwiązaniem do użytkowania w domu. Natomiast bidony i butelki sprawdzą się na spacerach i w podróży z dzieckiem. Szczególnie znane i polecane są bidony B.box, które posiadają wymienną słomkę z obciążnikiem i są bardzo wygodne w użytkowaniu dla dziecka.

W kategorii Poradniki możecie u nas znaleźć również książki dla rodziców, które ułatwią rozszerzanie diety, zmianę karmienia na metodę BLW. Książki Alaantkowe BLW , Bobas Lubi Wybór – Książka kucharska są również pełne przepisów i inspiracji , które z pewnością spodobają się i rodzicowi i dziecku.

Scroll to Top