Naczynia i sztućce dla dzieci


Wiek dziecka

Rozmiar

Kolor

Rodzaj

Marka

Wyświetlanie 1–24 z 63 wyników

Naczynia i sztućce dla dzieci

Sztućće dla dzieci to specjalnie zaprojektowane produkty, które pomogą maluszkowi w nabieraniu jedzenia, rozszerzaniu diety i poznawaniu nowych smaków.

Zwykle mają specjalnie wyprofilowane kształty tak, aby pasowały do malutkich rączek. Dzięki temu dziecku jest wygodnie rozpocząć przygodę z samodzielnym jedzeniem i nabierać odpowiednie porcje.

Sztućce silikonowe

Do wyboru macie zarówno sztućce silikonowe, które są odpowiednie już dla dzieci od 4 miesiąca życia. Są miękkie i elastyczne, dzięki czemu dziecko nie zrobi sobie nimi krzywdy. A jednocześnie lekkie i niedużych rozmiarów, aby z łatwością zmieściły się do dziecięcej buzi.

Sztućce metalowe

Sztućce metalowe to produkt już dla trochę starszych dzieci. Przypominają te dla dorosłych, co sprawia dzieciom frajdę, bo przecież chcą we wszystkim nas naśladować. 🙂 A jednocześnie są bezpieczne, pozbawione bardzo ostrych krawędzi. Pomimo tego łatwo jest dziecku nabrać na nie jedzenie.

Nowością są również plastyczne łyżeczki, które można wyginać w różne strony, tak aby dziecku było wygodnie ich używać. W ofercie mamy również łyżeczki dla dzieci prawo- i leworęcznych. Dzięki temu możecie dopasować produkt do preferencji dziecka.

W Liskach Urwiskach znajdziecie wiele różnych wzorów i kolorów sztućców – jest w czym wybierać. Są również produkty w specjalnym etui, które z łatwością zabierzecie na spacer lub wyjazd. A to wszystko z błyskawiczną dostawą – zamówienie wysyłamy zaraz po złożeniu zamówienia.

Talerzyki i miseczki dla dzieci

Talerzyki i miseczki dla dzieci to produkty niezbędne przy rozpoczynaniu przygody z rozszerzaniem diety maluszka. Dziecko musi mieć własne, nietłukące się elementy zastawy, które będą dla  niego bezpieczne. W Liskach Urwiskach macie do wyboru wiele różnych materiałów, z których je wykonano, a także wzorów i kolorów.

Talerzyki i miseczki z melaminy

Melamina to produkt charakteryzujący się dużą wytrzymałością, odpornością na zużycie, uderzenia i wilgoć. Możecie mieć pewność, że dziecku bardzo trudno będzie stłuc takie naczynie. W większości produkty z melaminy mogą być myte w zmywarce, jednak nie należy ich używać do podgrzewania potraw w kuchence mikrofalowej. Takie talerzyki i miseczki dla dzieci posiadają piękne, kolorowe motywy, które przypadną do gustu zarówno dziecku, jak i rodzicom. 🙂

Talerzyki i miseczki z przyssawką

To świetne rozwiązanie, dzięki któremu unikniemy zrzucania naczyń ze stolika na podłogę i związanego z tym bałaganu. Przyssawka spowoduje, że talerz będzie się trzymał powierzchni, na której stoi. Dzięki temu unikniemy też wylania ciepłej zawartości miseczki na dziecko.

W naszym sklepie znajdziecie między innymi tego rodzaju miseczki i talerzyki firmy OXO.

Talerzyki i miseczki z bambusa

To ekologiczne rozwiązanie, które jest również bardzo praktyczne. Włókno bambusowe jest przyjazne dla środowiska, a naczynia z niego wykonane są lekkie i wytrzymałe. Można je też myć w zmywarce.

Scroll to Top