Książki edukacyjne, zagadki, quizy


Wiek dziecka

Rozmiar

Kolor

Rodzaj

Marka

Wyświetlanie wszystkich wyników: 13

Książki edukacyjne
Książki edukacyjne to pozycje, dzięki którym dziecko dowiaduje się więcej na temat otaczającego je świata. Wiedza jest podana w prosty i dostosowany do wieku sposób. Różnorodna tematyka, ciekawe obrazki oraz przystępna treść to czynniki, które z pewnością zachęcą dziecko do korzystania z książeczek edukacyjnych.
Książeczki edukacyjne dla najmłodszych
W tej kategorii znajdziesz w naszym sklepie wszystko, czego potrzebuje dziecko na każdym etapie edukacji. Mamy pozycje dla przedszkolaka, zerówki oraz nauczania wczesnoszkolnego. Dla maluszków mamy np. “Moje ciało. Akademia Mądrego Dziecka”, która w obrazowy sposób pokazuje elementy ciała i uczy pierwszych słówek związanych z tym tematem. Są również dostępne małe książeczki z obrazkami zwierząt, pojazdów, przedmiotów itp., które dziecko może samo przeglądać i uczyć się pierwszych słów.
Książki edukacyjne dla przedszkolaków i uczniów
Przedszkolakom natomiast możemy zaproponować świetne książki z serii “Opowiem Ci mamo”  w których mogą zapoznać się z tematyką związaną z końmi, dinozaurami, mrówkami lub autami i samolotami. Dla uczniów szkoły podstawowej przeznaczone są encyklopedie o różnorodnej tematyce np. “Encyklopedia Niebo” lub Mapy

Każdy znajdzie u nas książkę o tematyce, która będzie interesująca i łatwa do przyswojenia.

Scroll to Top