OBUWIE DZIECIĘCE


Kategorie produktów

Wiek dziecka

Rozmiar

Kolor

Rodzaj

Marka

Wyświetlanie 1–24 z 88 wyników

Obuwie dziecięce

Jest to niezmiernie ważny aspekt w prawidłowym kształtowaniu się małych stópek. W liskowej ofercie znajdziecie przede wszystkim kapcie do przedszkola i tenisówki do szkoły. Zapewnią one nie tylko wygodę, ale też odpowiednią wentylację. Poza tym mamy również kalosze,  obuwie sportowe oraz klapki na basen lub plażę. Wszystkie buciki są kolorowe i wzorzyste, co w szczególności podoba się dzieciakom.

Producent bucików dla dzieci

Zaufaliśmy polskiemu producentowi obuwia BEFADO, który od 90 lat jest opiekunem rozwijających się małych stópek. Obuwie dziecięce tej firmy zapewnia im odpowiednią temperaturę, przestrzeń ruchliwym paluszkom oraz utrzymuje nóżkę w stabilnej pozycji dzięki usztywnionej cholewce. Elastyczna, wyprofilowana podeszwa ułatwia chodzenie i zabawę, sprawia, że delikatne stopy maluchów nie męczą się. W większości buciki wykonano tak, że każde dziecko może je założyć samodzielnie bez pomocy rodzica. Obuwie może z powodzeniem służyć najmłodszym do nauki chodzenia. Sprawdzi się też doskonale jako kapcie do przedszkola i szkoły. Na liście dostępnych produktów znajdziesz buciki wsuwane, zapinane na rzep, zabezpieczone elastyczną gumką lub wykończone zapinką.

Certyfikaty

Dziecięce modele posiadają znak ZDROWA STOPA. Oznacza to, że posiadają one pozytywną opinię Sieci Badawczej Łukasiewicz – Instytutu Przemysłu Skórzanego w Krakowie i zabezpieczają prawidłowy rozwój stopy dziecka.

Rodzice bardzo doceniają ortopedyczne właściwości obuwia dziecięcego, dzięki któremu dziecięce stopy rozwijają się prawidłowo. Również estetyka wykonania i trwałość są mocną stroną bucików firmy BEFADO.

Bardzo wielu Klientów naszego sklepu stacjonarnego regularnie kupuje obuwie dziecięce Befado do przedszkola i szkoły dla swoich pociech. Dlatego też mamy pewność, że świetnie spełnia ono swoją rolę. W sprzedaży internetowej zapewniamy Wam szybką dostawę i wiele promocji.

Scroll to Top