PIELĘGNACJA I HIGIENA


Kategorie produktów

Wiek dziecka

Rozmiar

Kolor

Rodzaj

Marka

Wyświetlanie 1–24 z 46 wyników

Pielęgnacja i higiena

to kategoria, w której umieściliśmy zarówno kosmetyki dla dzieci, jak również akcesoria niezbędne do przewijania, kąpieli i higieny ząbków.

Przewijaki

W Liskach Urwiskach znajdziecie sztywne przewijaki, które można nałożyć na łóżeczko lub komodę. Nie zajmują dodatkowego miejsca w pokoiku i zapewniają wygodę przy przewijaniu. Dodatkowo, możecie też zakupić u nas bawełniane pokrowce na przewijak, dzięki którym zmiana pieluszki i pielęgnacja będzie jeszcze przyjemniejsza.

Ręczniki dla dzieci

W naszym sklepie są dostępne zarówno ręczniki frotte, jak i bambusowe – tak popularne w ostatnim czasie.
Bambus jest materiałem, który świetnie wchłania wodę, ma właściwości antybakteryjne, antyodorowe i szybko schnie. Zapewnia dziecku wspaniałe otulenie po kąpieli, dzięki czemu jest mu ciepło i przyjemnie.
Wszystkie ręczniki mają kapturki i można je stosować do owijania noworodka i niemowlaka, jak również w późniejszym czasie. Dla starszych dzieci mamy też większe ręczniki i wygodne poncza, w które można je ubrać.

W Liskach Urwiskach dostaniecie ręczniki bambusowe z firm MY MEMI i Lullalove, a frotte z firmy Babyono. Wszystkie są świetnej jakości, szyte w Polsce z bezpiecznych dla dzieci materiałów. Gwarantujemy szybką realizację zamówień i dostawę produktów z kategorii Pielęgnacja i higiena.

Scroll to Top