Ręczniki frotte i bambusowe dla dziecka


Wiek dziecka

Rozmiar

Kolor

Materiał

Rodzaj

Marka

Wyświetlanie wszystkich wyników: 18

Ręczniki frotte i bambusowe dla dziecka

W tej kategorii znajdziecie ręczniki o różnych wielkościach i kształtach. Te mniejsze idealnie sprawdzą się dla najmłodszych dzieci, a większe dla starszych po kąpieli, basenie lub na plaży.

Ręczniki bambusowe

Ręczniki bambusowe to świetny wybór dla dziecka. Są antyalergiczne, antyodorowe i antybakteryjne. Dodatkowo bambus posiada właściwości termoregulacyjne i pochłania promieniowanie UV. Frotte bambusowa jest o 60% bardziej chłonna niż bawełniana, bardzo szybko również schnie.

Włókna bambusowe tworzą wyjątkowo miękką i delikatną strukturę porównywalną z dotykiem jedwabiu. Bambus jest jedną z bardziej cenionych roślin, znanych z walorów zdrowotnych i kojących. Jest odnawialnym surowcem przyjaznym dla środowiska. Rośnie bardzo szybko, nawet do 1 m dziennie, a do jego uprawy nie używa się pestycydów. Bambus ma właściwości antybakteryjne, dzięki czemu jest odporny na zapachy. Z uwagi na delikatność włókien bambusowych konieczne jest zachowanie odpowiedniej temperatury prania, co warunkuje nienaruszalność miękkiej struktury.

Okrycia kąpielowe bambusowe z kapturkiem są niezastąpione już podczas pierwszej kąpieli. Wykonane jest z wysokiej jakości delikatnego bambusa z domieszką puszystej bawełny świetnie wchłaniają wilgoć i stanowią skuteczną ochronę przed chłodem.Ręczniki bambusowe spełniają oczekiwania najbardziej wymagających rodziców, chcących zapewnić dziecku najwyższy komfort podczas kąpieli. Jest to bardzo dobry wybór dla dzieci z problemami skórnymi, ponieważ bambusowa włóknina ma właściwości hypoalergiczne.

Ręczniki frotte

Okrycia kąpielowe frotte z kapturkiem są niezastąpione już od pierwszej kąpieli. Wykonane z wysokiej jakości miękkiej 100% bawełny typu frotte, doskonale absorbującej wodę. Ręczniki frotte doskonale wchłaniają wilgoć i stanowią skuteczną ochronę przed zimnem dla delikatnej skóry Twojego dziecka. Spełniają oczekiwania rodziców, szukających okryć z miękkiej bawełny. Dla komfortu dziecka kaptuki są od spodu podszyte dodatkową warstwą materiału

Ręczniki frotte i bambusowe to niezbędny element każdej dziecięcej wyprawki. Najlepiej mieć po jednym z każdego rodzaju.

Scroll to Top