Maty do zabawy i kosze na zabawki


Wiek dziecka

Rozmiar

Kolor

Rodzaj

Marka

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Maty do zabawy i kosze na zabawki

Maty to produkt specjalnie dedykowany dla dzieci, które powoli zaczynają interesować się otaczającym się światem i przekręcać się z plecków na brzuszek. Maty zapewniają bezpieczną i bardzo wygodną zabawę na podłodze. Dodatkowo maluch ma również zapewnioną izolację termiczną od zimnej podłogi. A kosze pomogą zapanować nad codziennym bałaganem

Maty dla dzieci do zabawy

to świetny pomysł na prezent dla każdego kilkumiesięcznego dziecka, jak również przy okazji pierwszej wizyty lub babyshower. W naszym sklepie internetowym znajdziecie maty, które zostały wykonane z bawełny i wypełnione antyalergiczną włókniną silikonową.

Miękkie maty dla niemowląt dostępne są u nas w atrakcyjnych cenach. Doskonale sprawdzą się nie tylko w domu, ale także w podróży czy w ogrodzie. Każdy rodzic z pewnością będzie zadowolony z ich funkcjonalności i ładnego wyglądu.

Rożki dla niemowląt
to produkty, które z biegiem czasu również mogą przekształcić się w matę dla dziecka. Mają zdecydowanie więcej zastosowań niż klasyczne rożki do owijania! Dlatego będą świetną inwestycją w produkt 2 w 1. Spełni on zarówno rolę otulacza, jak też przestrzeni do zabawy, a nawet kołderki.

Kosze na zabawki

Pomogą zapanować nad codziennym rozgardiaszem. Łatwo spakujecie w nie zabawki porozrzucane w różnych pomieszczeniach  i odstawicie na miejsce. A następnego dnia dziecko będzie mogło z łatwością wyciągnąć znów swoje skarby i rozpocząć zabawę od nowa.

Kosze bawełniane

Ich największą zaletą jest to, że gdy ulegną zabrudzeniu, to z łatwością można je uprać. Większość z nich jest też dwustronna, więc z łatwością możecie wywinąć je na drugą stronę. Dzięki temu co jakiś czas można odmienić ich wygląd i tym samym design dziecięcego pokoiku.

Kosze na zabawki są świetnym pomocnikiem w porządkach zarówno dla rodziców, jak również dla dziecka, gdy tylko podrośnie na tyle, żeby samo po zabawie pozbierać swoje skarby. Te w wersji bawełnianej z łatwością mogą być przeniesione przez dziecko w inne miejsce, ponieważ są bardzo lekkie. Możecie wybrać wzór i kolor, który najbardziej się Wam podoba. Dzięki temu kosz na zabawki pięknie dopasuje się do wystroju.

Scroll to Top