Maty dla dzieci do zabawy


Wiek dziecka

Rozmiar

Kolor

Rodzaj

Marka

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Maty dla dzieci do zabawy

To produkt specjalnie dedykowany dla dzieci, które powoli zaczynają interesować się otaczającym się światem i przekręcać się z plecków na brzuszek. Maty zapewniają bezpieczną i bardzo wygodną zabawę na podłodze. Dodatkowo maluch ma również zapewnioną izolację termiczną od zimnej podłogi.

Maty dla dzieci do zabawy to świetny pomysł na prezent dla każdego kilkumiesięcznego dziecka, jak również przy okazji pierwszej wizyty lub babyshower. W naszym sklepie internetowym znajdziecie maty, które zostały wykonane z bawełny i wypełnione antyalergiczną włókniną silikonową.

Miękkie maty dla niemowląt dostępne są u nas w atrakcyjnych cenach. Doskonale sprawdzą się nie tylko w domu, ale także w podróży czy w ogrodzie. Każdy rodzic z pewnością będzie zadowolony z ich funkcjonalności i ładnego wyglądu.

Rożki dla niemowląt

to produkty, które z biegiem czasu również mogą przekształcić się w matę dla dziecka. Mają zdecydowanie więcej zastosowań niż klasyczne rożki do owijania! Dlatego będą świetną inwestycją w produkt 2 w 1. Spełni on zarówno rolę otulacza, jak też przestrzeni do zabawy, a nawet kołderki.

Karuzele do łóżeczka – najlepsza pozytywka dla noworodka

Istnieje kilka akcesoriów, których nie może zabraknąć w wyprawce dla noworodka. Idealnym przykładem jest mata dla niemowlaka. Jest to strefa, w której maluchy mogą bezpiecznie leżeć, a nieco starsze dzieci świetnie się bawić.

Przygotowaliśmy ofertę wyjątkowych artykułów, jakimi są rożki dla niemowląt, które z biegiem czasu stają się idealnym miejscem do zabawy. Mają zdecydowanie więcej zastosowań niż klasyczne rożki do owijania!

Jeden produkt, wiele zastosowań

W ofercie sklepu Liski Urwiski znajdziesz produkt, który wykorzystać można na kilka sposobów w zależności od wieku Twojego dziecka, m.in. jako: 

  • rożek dla niemowląt,
  • kołderka lub śpiworek,
  • miejsce do przewijania,
  • kolorowe kształty,
  • mata do zabawy.

Dzięki temu nie musisz kupować wszystkich tych akcesoriów osobno. Ważny jest również fakt, że mata poza wiązaniem lub rzepem, nie posiada żadnych dodatkowych elementów typu zatrzaski, przez co jest w pełni bezpieczna dla niemowląt. Nie jest również w żaden sposób usztywniana, dzięki czemu nosząc w niej noworodka cały czas czujesz jego ciężar.

Mata do zabawy – obowiązkowy element każdej wyprawki

Niewątpliwie mata do zabawy to element wyprawki, który pokocha każde niemowlę. Już w pierwszych tygodniach życia, kiedy maluszek rozgląda się wokół siebie, stanowi idealne rozwiązanie, nic nie ogranicza jego pola widzenia. Dzięki wykonaniu z miękkiego materiału, rodzice nie muszą obawiać się o styczność z twardym podłożem w momencie niekontrolowanych ruchów noworodków, czy też przewracania się na drugą stronę u starszych niemowlaków. Jest to również idealna mata do zabawy nawet dla starszego, kilkuletniego dziecka. Może stanowić wówczas mięciutką podkładkę, aby nie musiało siedzieć na twardej, zimnej podłodze.

Mata do zabawy dla niemowląt

Ofertę produktów stworzyliśmy na podstawie najwyższej jakości materiałów. Stawiamy przede wszystkim na wygodę użytkowania, jak również wsparcie rzetelnych polskich marek. Dlatego możesz być pewny, że maty do zabawy z naszej oferty to najlepszy wybór dla Twojego maluszka!

Scroll to Top