Akcesoria do łóżeczka dziecięcego


Wiek dziecka

Rozmiar

Kolor

Rodzaj

Marka

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Akcesoria do łóżeczka dziecięcego

Ochraniacze do łóżeczka
Ochraniacz to bardzo dobre zabezpieczenie twardych szczebelków. Zapobiega to uderzeniu dziecka główką podczas snu lub zabawy. Dzieci często bardzo wiercą się w łóżeczku, a uderzenie powoduje ból i wybudzenie się z płaczem ze snu. Często zdarza się też, że rączka lub nóżka dziecka utknie między szczebelkami.

Dlatego bardzo polecamy dostępne w Liskach Urwiskach ochraniacze, aby główki i nóżki Waszych pociech były bezpieczne. Nie ograniczają one dopływu powietrza, ponieważ są umieszczane tylko na części łóżeczka.

Organizer do łóżeczka to bardzo praktyczny produkt przydatny każdemu rodzicowi. Pozwala na uporządkowanie i wygodne przechowywanie wszystkich niezbędnych dla maluszka produktów. Organizer do łóżeczka posiada wiele kieszonek, dzięki czemu możemy swobodnie umieścić w nim np. pieluszki, puder dla niemowląt, chusteczki nawilżane i oliwkę. Wszystko będzie dostępne “pod ręką”, co pozwoli na szybką i wygodną pielęgnację i przewijanie dziecka.

Organizery do łóżeczka występują teraz w wielu pięknych wzorach i kolorach, uszyte z bawełny. Można je uprać, dzięki czemu zawsze zachowamy higienę tak potrzebną w dziecięcym pokoiku. Można je wygodnie zawiesić na barierce łóżeczka lub przewijaka za pomocą dołączonych troczków. A w przypadku zabrudzenia, po prostu uprać. Świetne rozwiązanie!

Scroll to Top