Pozytywki do łóżeczka dla niemowląt, dla noworodka

Przytulanki, karuzele, projektory i pozytywki dla niemowląt – to znajdziesz w tej kategorii. Pierwsze zabawki każdego malucha to zazwyczaj te, wykonane z miękkiego materiału i wydające spokojne, melodyjne dźwięki. Przygotowaliśmy ofertę pozytywek wyprodukowanych z najwyższej jakości tworzyw, aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających dzieci i rodziców.


pokaż pomocnika bloków

Wiek dziecka

Rozmiar

Kolor

Materiał

Rodzaj

Marka

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Karuzele do łóżeczka – najlepsza pozytywka dla noworodka

Znane od pokoleń pozytywki dla noworodka to przede wszystkim przyczepiane do ramy łóżeczka kręcące się karuzele. Ich nowoczesna wersja jest dostępna w naszym sklepie. Zachowanie odcieni, jakie początkowo odróżnia niemowlę oraz pluszowe wykonanie dodatkowych elementów, to główne założenia, którymi się kierowaliśmy. Tego typu produkty, to nie tylko bezpieczeństwo malucha, ale również dbanie o jego prawidłowy rozwój.

Projektor, przytulanka i pozytywka w jednym

Połączenie pozytywki do łóżeczka, przytulanki, a do tego projektora wyświetlającego na suficie różne kształty to idealny sposób na uspokojenie i wyciszenie noworodków przed snem. Urządzenia emitujące światło ciągle zyskują na popularności, co świadczy o ich niewątpliwej skuteczności. Nawet najmłodsze dzieci wędrują wzrokiem za poruszającymi się nad nimi gwiazdkami. W naszej ofercie prezentujemy najwyższej jakości maskotkę z projektorem dla niemowląt, która dodatkowo gra uspokajające dźwięki, np.

  • śpiew ptaków,
  • szum fal,
  • padający deszcz,
  • kolorowe kształty,
  • bicie serca.

Szumiące pozytywki

Zdecydowanym hitem ostatnich lat wśród rodziców noworodków są przytulanki, odwzorowujące szum wód płodowych oraz bicie serca. Takie dźwięki działają kojąco na noworodki, ale również na starsze dzieci. Dodatkowo szumiąca maskotka z naszej oferty ma funkcję, która włącza urządzenie na dźwięk płaczu lub poruszania maluszka. Dzięki temu nawet przy przebudzeniu pomaga spokojnie zasnąć ponownie. Poza tym ma wbudowane także inne kojące melodie i kołysanki. Tego typu pozytywka jest więc niezbędnym elementem wyposażenia każdej wyprawki.

Scroll to Top