Pozytywki dla niemowląt


Wiek dziecka

Rozmiar

Kolor

Rodzaj

Marka

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Pozytywki dla niemowląt

Pozytywki dla niemowląt to piękne i praktyczne pierwsze zabawki, które umieszczamy w pokoiku dziecka lub przyczepiamy do wózka. Mogą występować w postaci karuzelki, lampki lub zawieszki. Wydają śliczne, melodyjne dźwięki, które uspokajają i zaciekawiają dziecko, a także stymulują zmysł słuchu. Przygotowaliśmy ofertę pozytywek wyprodukowanych z najwyższej jakości tworzyw, aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających dzieci i rodziców.

Szumiące pozytywki

Wyposażone w moduł dźwiękowy szumiące pozytywki wyposażone są w moduł dźwiękowy, który emituje kilka kojących dźwięków: bicie serca, szum i kołysanki. Dzięki funkcji Baby Sensor przytulanka włącza się na dźwięk z otoczenia np. na płacz dziecka lub na poruszenie zabawką.

Lampki – pozytywki

To pozytywki dla niemowląt z wewnętrznym światełkiem i obracającymi się konikami, które zaciekawią niejedno dziecko. Są doskonały pomocnik przy uspokajaniu i usypianiu dziecka, a dodatkowo spełniają rolę lampki niezwykle pomocnej przy przewijaniu i karmieniu maluszka w nocy.

Karuzele do łóżeczka – najlepsza pozytywka dla noworodka

Znane od pokoleń pozytywki dla noworodka to przede wszystkim przyczepiane do ramy łóżeczka kręcące się karuzele. Ich nowoczesna wersja jest dostępna w naszym sklepie. Zachowanie odcieni, jakie początkowo odróżnia niemowlę oraz pluszowe wykonanie dodatkowych elementów, to główne założenia, którymi się kierowaliśmy. Tego typu produkty, to nie tylko bezpieczeństwo malucha, ale również dbanie o jego prawidłowy rozwój.

Projektor, przytulanka i pozytywka w jednym

Połączenie pozytywki do łóżeczka, przytulanki, a do tego projektora wyświetlającego na suficie różne kształty to idealny sposób na uspokojenie i wyciszenie noworodków przed snem. Urządzenia emitujące światło ciągle zyskują na popularności, co świadczy o ich niewątpliwej skuteczności. Nawet najmłodsze dzieci wędrują wzrokiem za poruszającymi się nad nimi gwiazdkami. W naszej ofercie prezentujemy najwyższej jakości maskotkę z projektorem dla niemowląt, która dodatkowo gra uspokajające dźwięki, np.

  • śpiew ptaków,
  • szum fal,
  • padający deszcz,
  • kolorowe kształty,
  • bicie serca.

Szumiące pozytywki

Zdecydowanym hitem ostatnich lat wśród rodziców noworodków są przytulanki, odwzorowujące szum wód płodowych oraz bicie serca. Takie dźwięki działają kojąco na noworodki, ale również na starsze dzieci. Dodatkowo szumiąca maskotka z naszej oferty ma funkcję, która włącza urządzenie na dźwięk płaczu lub poruszania maluszka. Dzięki temu nawet przy przebudzeniu pomaga spokojnie zasnąć ponownie. Poza tym ma wbudowane także inne kojące melodie i kołysanki. Tego typu pozytywka jest więc niezbędnym elementem wyposażenia każdej wyprawki.

Scroll to Top