Według wieku


Kategorie produktów

Wiek dziecka

Rozmiar

Kolor

Rodzaj

Marka

Wyświetlanie 1–24 z 752 wyników

Według wieku

Pomysły na prezent dla dziecka według wieku to kategoria, która pomoże Wam wybrać coś odpowiedniego zarówno dla niemowlaka, przedszkolaka jak i starszaka. Chcemy Wam podpowiedzieć jakie zabawki są odpowiednie na danym etapie rozwoju. A także zdjąć z głowy problem zastanawiania się nad najlepszym prezentem. 🙂

Prezenty dla noworodków i niemowląt

Dla noworodków i niemowląt mamy dla Was w ofercie wiele różnych zabawek sensorycznych , grzechotek i czarno – białych książeczek. A gdy już zaczną siedzieć i raczkować, możecie wybierać wśród zabawek drewnianych, książeczek, zabawek do kąpieli i maskotek.

Prezenty dla przedszkolaków

Przedszkolaki z pewnością będą zadowolone z magnetycznych układanek, puzzli, książek, jak również projektorów wyświetlających na ścianie zdjęcia.  Mamy dla nich również pierwsze gry planszowe, oraz te z serii Smart Games. Akcesoria plastyczne też zawsze są na czasie.

Prezenty dla starszaków

Dla starszych dzieci znajdziecie u nas różnego rodzaju gry, poważniejsze książkowe pozycje, a wśród nich albumy, encyklopedie oraz ciekawe detektywistyczne przygody.

Jesteśmy pewni, że z takimi podpowiedziami znajdziecie coś odpowiedniego. A jeśli nie jesteście pewni, to dzwońcie do nas lub piszcie – z chęcią pomożemy. Gwarantujemy również szybką realizację zamówienia i dostawę nawet na kolejny dzień.

Scroll to Top