3+


Wiek dziecka

Rozmiar

Kolor

Rodzaj

Marka

Wyświetlanie 1–24 z 347 wyników

3+

Pomysły na prezent dla dzieci w wieku 3+ to szeroka gama produktów, które są świetnie dostosowane właśnie od 3 roku życia. Możecie wybierać spośród zabawek drewnianych, puzzli, gier książeczek lub maskotek. Taki maluch z pewnością ucieszy się również z zabawki magnetycznej, zestawu naklejek lub malowanki wodnej.

Zabawki drewniane dla dzieci 3+

Świetnym pomysłem na prezent dla dziecka w wieku trzech lat są zabawki drewniane. Mogą to być różnego rodzaju układanki, puzzle lub też klocki. Maluch może tworzyć z nich co tylko podpowie mu wyobraźnia. Fajnym prezentem nie tylko dla chłopca jest też mały warsztat majsterkowicza wykonany z drewna. Do wyboru macie również wiele różnych drewnianych produktów żywnościowych, a małe sprzęty kuchenne, które będą pasować do każdej dziecięcej kuchni.

Zabawki magnetyczne

To coś, co spodoba się chyba każdemu dziecku. Zabawki magnetyczne swoją formą przypominają puzzle lub naklejki, ale cała frajda polega na tym, że trzymają się w jednym miejscu i można je dowolnie zmieniać. Jest to również bardzo trwała zabawka, a opakowanie sprawia, że nic się nie zgubi. Super prezent dla trzylatka, ale też dla trochę starszego dziecka. 🙂

Scroll to Top