4 latka


Wiek dziecka

Rozmiar

Kolor

Rodzaj

Marka

Wyświetlanie 1–24 z 327 wyników

Prezent dla czterolatka
Dla dzieci w wieku 4+ można już trochę bardziej “poszaleć” z prezentami. Ucieszą się właściwie ze wszystkiego. Ale naszym zdaniem najbardziej z wszelkiego rodzaju układanek magnetycznych, gier, akcesoriów plastycznych i książeczek. Mają już swoich ulubionych bajkowych bohaterów, więc można zainwestować w prezent z takim motywem. Jeśli zastanawiacie się co kupić na prezent dla czterolatka, zapraszamy do przejrzenia naszych propozycji.
Układanki magnetyczne
Takie układanki np. marki Apli Kids to świetna zabawa na długi czas, a jednocześnie element nauki. Układanka Zawody pozwala na tworzenie różnych postaci, ale uczy również nazw i charakterystyki poszczególnych zawodów. A magnetyczna Mapa Świata polega na odpowiednim ułożeniu magnesów ze zwierzętami, budynkami oraz charakterystycznym w danym regionie dobrami na planszy. Takie układanki są również pięknie zapakowane, więc będą idealne na prezent dla dziecka.
Gry
W wieku 4 lat dzieci mogą już zacząć swoją przygodę z grami planszowymi. Fajną grą jest np. Kurnik od Wydawnictwa Nasza Księgarnia. Polega ona na zbieraniu jajek, ale kury znoszą je w różnych kolorach – świetna nauka spostrzegawczości i kolorów. Wspaniałym pomysłem na prezent dla czterolatka są też oczywiście gry z serii Smart Games. Znajdziecie u nas wiele z nich przeznaczonych dla dzieci w tym wieku.

Scroll to Top