2 latka


Wiek dziecka

Rozmiar

Kolor

Rodzaj

Marka

Wyświetlanie 1–24 z 352 wyników

Prezent dla dwulatka
Idealne prezenty dla dzieci w wieku 2+ to różnego rodzaju układanki, puzzle, a także pierwsze gry. Możecie wybierać wśród zabawek drewnianych, silikonowych lub też plastycznych. Dziecko w tym wieku ma już spore zainteresowania, również te muzyczne. Dlatego możecie sprawić super prezent w postaci instrumentu muzycznego. Każdy dwulatek się z takiego ucieszy.
Puzzle
Pierwsze puzzle dla dzieci w wieku powyżej dwóch lat to proste układanki np. drewniane z uchwytami lub bez. Pozwalają na łatwe dopasowywanie elementów do ich miejsc na planszy. Świetnym prezentem dla dwulatka są puzzle dźwiękowe, które w momencie umieszczania elementu we właściwym miejscu wydają dźwięk np. danego zwierzątka. To ciekawa i przyciągająca uwagę dziecka zabawka.
Gry
Najbardziej popularnymi grami dla dwulatków są gry na spostrzegawczość, na zasadzie memory. Dziecko musi zapamiętać i dopasować do siebie dwa takie same elementy. Przy okazji takie gry uczą również słownictwa. Dla takich maluszków mamy również gry logiczne z serii Smart Games – np. Króliczek. Takie gry  nie tylko bawią, ale też uczą.

Scroll to Top