10+


Wiek dziecka

Rozmiar

Kolor

Rodzaj

Marka

Wyświetlanie 1–24 z 46 wyników

Prezent dla dziesięciolatka

Wybór prezentu dla dziecka 10+ stanowi czasami wyzwanie. Dlatego też spieszymy Wam z pomocą, przedstawiając kilka propozycji, z których możecie wybrać coś odpowiedniego. Sprawdzą się tu przede wszystkim gry planszowe i logiczne, jak również te edukacyjne. A dla tych, którzy lubią czytać mamy różne propozycje książek i albumów. Dziewczynki będą również zadowolone z gadżetów plastycznych lub ozdób do włosów. 🙂

Gry planszowe i logiczne

Do wyboru jest obecnie bardzo dużo gier dla dzieci 10+. Są to zarówno gry planszowe, bardzo ładnie wydane i oferujące super rozrywkę dla starszych dzieci. Jak również gry logiczne z serii Smart Games, które wciągają gracza i ćwiczą logiczne myślenie oraz spostrzegawczość. Z pewnością spodobają się każdemu dziecku i będą świetnym prezentem na różne okazje.

Książki dla starszych dzieci

Tu możecie wybierać spośród wielu książek dla starszaków o większej ilości tekstu opowiadające świetne i wciągające historie. Ale mamy również pięknie wydane albumy np. o kosmosie, zwierzętach lub przyrodzie. Dla każdego znajdzie się odpowiednia tematyka.

Scroll to Top