SEN I ODPOCZYNEK


Kategorie produktów

Wiek dziecka

Rozmiar

Kolor

Rodzaj

Marka

Wyświetlanie 1–24 z 144 wyników

Sen i odpoczynek dziecka

Sen i odpoczynek to kategoria dotycząca zarówno dobrego snu Maluszka, jak i Mamy. Bo wypoczęte dziecko, to wypoczęci Rodzice. 🙂 Istnieje wiele różnych produktów, które mogą Wam pomóc w spokojnym przespaniu nocy. Są to zarówno pościele do łóżeczka, lampki nocne, projektory z delikatnymi melodiami lub szumiące zabawki, które ukoją maluszka.

Poduszki dla dzieci

W tej kategorii znajdziecie poduszeczki dla niemowląt, a także poduszki ciążowe dla Mam. Są one specjalnie zaprojektowane, aby odciążać kręgosłup, co pomaga w tak częstych bólach pleców podczas ciąży. Później mogą również posłużyć do wygodnego karmienia maleństwa, a także zabezpieczenia w trakcie nauki siadania.

Rożki i kokony dla noworodków

Rożek to produkt, który jest niezbędny już w wyprawce do szpitala, ponieważ noworodek jest w niego zawijany po porodzie. W późniejszym czasie posłuży również świetnie podczas snu dziecka w domu oraz noszenia na rękach. Zapewnia tak potrzebne dziecku bezpieczeństwo, otulenie i ciepło. Natomiast kokon będzie świetnym sposobem na zabezpieczenie maleństwa podczas leżenia na kanapie lub łóżku. Ma wysokie brzegi, które skutecznie zapobiegają  wysunięciu się dziecka.

Kocyki dla dzieci do wózka i łóżeczka

Większość kocyków w naszej ofercie to kocyki bambusowe. Wiemy z doświadczeń własnych i wielu rodziców, że świetnie sprawdzają się zarówno latem, jak i zimą. Dają ciepło zimą i przyjemnie regulują temperaturę latem. Są bardzo miłe w dotyku, praktyczne i piękne.

Ale posiadamy również kocyki z wełny merynosa, eukaliptusowe i bawełniane.

Pościel dla dzieci

Pościele, które w szczególności polecamy to te z wypełnieniem i pięknymi wzorami, które można w całości prać w pralce i nie trzeba męczyć się z zakładaniem poszewek. Są to pościele szyte w Polsce z antyalergicznych materiałów i bezpieczne dla dziecka.

Lampki, projektory i szumiące zabawki

Przy nocnych lampkach łatwiej jest przewinąć maluszka i nakarmić nie wybudzając go zbytnio ze snu. W ofercie Lisków Urwisków znajdziecie śliczne lampki silikonowe, które dają delikatne światło. Można zmieniać w nich kolory i są wygodnie ładowane na kabel USB. Gdy dziecko będzie starsze, mogą pomóc w pokonywaniu strachu przed ciemnością.

Scroll to Top