Poduszki dla dzieci


Wiek dziecka

Rozmiar

Kolor

Rodzaj

Marka

Wyświetlanie wszystkich wyników: 15

Poduszki dla dzieci

Poduszki dla dzieci są produktem potrzebnym zarówno do łóżeczka, jak i do wózka. Są piękną ozdobą i zapewniają dziecku wygodę, a także amortyzują wstrząsy.

Poduszki do łóżeczka

Płaskie poduszeczki dla najmłodszych dzieci mogą również pełnić funkcję przytulanki. Zwykle posiadają dodatkowe sznureczki lub wstążeczki, za które dziecko może łapać. Są wygodne, nie blokują dopływu powietrza i łatwo je wyprać, co zapewnia higienę. W naszej ofercie znajdziecie również poduszki z wgłębieniem, które pomagają w prawidłowym kształtowaniu się główki maluszka.

Dla starszych dzieci można już skompletować zestaw składający się z poduszki i kołderki w tym samym wzorze. Takie poduszeczki są trochę większe i mają więcej wypełnienia, dzięki czemu główka dziecka nie leży już na zupełnie płaskiej powierzchni.

Poduszki do wózka

To najczęściej poduszki – motylki, czyli takie, które ograniczają przesuwanie się główki dziecka na boki. Są świetnym rozwiązaniem do spacerówki, ponieważ dodatkowo amortyzują wstrząsy i zapewniają wygodę. Występują również w innych kształtach, np. główki misia z uszkami. Posiadają wszyte otwory lub troczki, dzięki którym łatwo jest je zamocować na pasach wózka spacerowego albo przywiązać. Wtedy nie będą się przesuwały.

Scroll to Top