Zabawki na podróż


Wiek dziecka

Rozmiar

Kolor

Rodzaj

Marka

Wyświetlanie 1–24 z 38 wyników

Zabawki na podróż

Zabawki na podróż mają za zadanie przede wszystkim umilić czas i sprawić, żeby w czasie podróży minął on szybciej. W ofercie Lisków Urwisków znajdziecie między innymi świetne podróżne gry magnetyczne, jak też malowanki wodne i łamigłówki. Wszystkie świetnie się sprawdzą w ciekawym zorganizowaniu podróżnych aktywności.

Magnetyczne gry podróżne

To ciekawa propozycja dla osób, które dużo podróżują. Seria gier magnetycznych od firmy The Purple Cow w mini formacie. Zmieszczą się do każdej torebki. Gry mało ważą, dzięki czemu zawsze możemy je mieć pod ręką. Sprawdzą się podczas czekania na wizytę u lekarza, w dłuższej podróży samochodem czy samolotem. Metalowe pudełko służy nam za planszę, dzięki czemu gabaryt gry ograniczony jest do minimum.

Malowanki wodne

To kolorowanie bez brudzenia! Zawierają cztery strony z obrazkami, które można wielokrotnie malować oraz wodny pisak. Pod wpływem wody obrazki nabierają intensywnych kolorów. A gdy kartka wyschnie, można malować ciągle od nowa! Pisak można wielokrotnie napełniać wodą. Zapewnią ciekawe zajęcie zarówno w domu, jak i w podróży
Scroll to Top