Frotki do włosów dla dzieci


Wiek dziecka

Rozmiar

Kolor

Materiał

Rodzaj

Marka

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

W naszej ofercie są wyjątkowe frotki do włosów dla dzieci. Jeśli więc Twoja córka uwielbia różnego rodzaju dodatki, a tradycyjne gumki już się jej znudziły, to z pewnością znajdziesz w tym dziale coś, co ją zauroczy. Przygotowaliśmy dwa rodzaje produktów – ze wstążką i z kokardką. Dzięki temu można je używać na wiele sposobów.

Frotki dla dzieci do włosów

Różnego typu frotki do włosów dla dzieci to nie tylko element ubioru, ale również świetna zabawa. Dziewczynki uwielbiają stroić się i przebierać, a do tego dobierać oryginalne dodatki. Wraz ze zmieniającymi się kanonami mody, tradycyjne gumki mogą nie sprostać wymaganiom małych księżniczek. Nasze frotki ze wstążką i modele mini z kokardką podbijają serca wszystkich dzieci. Znajdziesz je w wielu ciekawych motywach jak np.:

  • truskawki,
  • motywy marmuru,
  • różnorodne kwiaty,
  • kolorowe kształty,
  • stonowane, pastelowe barwy.

W ofercie sklepu Liski Urwiski postawiliśmy przede wszystkim na niestandardowe kolory, unikatowe wzory i wysoką jakość materiałów. Połączenie tych cech sprawia, że nasze produkty mają niepowtarzalny design.

Frotki dla dzieci ze wstążką

Oryginalne frotki dla dzieci ze wstążką to modele, które uwielbiają nie tylko małe dziewczynki, ale często też ich starsze siostry, czy nawet mamy. Zostały zaprojektowane z dwoma dłuższymi paskami. Spinając nimi włosy, można stylizować je na kilka sposobów, np.: z opadającymi wstążkami wzdłuż kucyka, podkreślając letnie kreacje, związanymi w kokardkę, idealnie dopasowując je do eleganckich stylizacji, obwiniętymi dookoła koka w codziennych outfitach lub innymi, jakie podpowie Twoja wyobraźnia. 

Frotki dla dzieci z kokardką

Mniejsze modele z naszej kolekcji to frotki z niewielką kokardką. Zostały stworzone z myślą o młodszych dzieciach, jak również tych, które mają rzadsze włosy lub po prostu wolą drobniejsze i skromniejsze dodatki. Również nie pozostają wyborem jedynie najmłodszych, ale też dorosłych! Ten model także ma możliwość stylizacji na kilka sposobów, ponieważ kokardkę można odwiązać i pozostawić samą gumkę, czy też zawiązać w innym stylu. Dzięki temu będą idealne na każdą okazję.

Scroll to Top