Zabawki do kąpieli


Wiek dziecka

Rozmiar

Kolor

Materiał

Rodzaj

Marka

Wyświetlanie 1–24 z 41 wyników

Zabawki do kąpieli

Zabawki do kąpieli zajmują dzieci na dłuższy czas, który jest tak potrzebny rodzicom na umycie maluszka. Dzięki temu wieczorna kąpiel będzie wyczekiwanym punktem w codziennym grafiku. 🙂

Istnieje wiele sposobów na to, aby kąpiel maluszka nie była tylko przykrym obowiązkiem, ale również niesamowitą przyjemnością. Właśnie dlatego przygotowaliśmy szeroką gamę artykułów, w której dostępne są zabawki do wanny dla dzieci i niemowląt. Podczas kąpania można także poznawać nowe rzeczy, uczyć się i świetnie się bawić.

Kolorowe, lekkie i bezpieczne zabawki do kąpieli urozmaicą wieczorną toaletę i sprawią, że Wasze maluchy będą z wielką chęcią poddawały się wszystkim zabiegom pielęgnacyjnym. Produkty łazienkowe skupiają uwagę dziecka na konkretnych przedmiotach, które dostarczają możliwości zabawy. Dzięki temu maluchy nie nudzą się podczas wieczornej toalety, a zwykła czynność staje się niezwykłą przygodą. W ten sposób można bez krzyków i płaczu namydlić ciało oraz umyć włoski.

W naszym sklepie najbardziej wyróżniają się zabawki kąpielowe firmy Yookidoo, które są kolorowe, pomysłowe i angażują dziecko w wiele różnorodnych zabaw.

 

Zabawki do kąpieli

Wybór odpowiednich produktów, które urozmaicą maluchom kąpiele, jest bardzo szeroki. W naszej ofercie znajdziesz najwyższej jakości zabawki do wody, a wśród nich m.in.:

  • pływające kaczuszki i morskie zwierzaki,
  • łódki, statki i okręty,
  • wodospady z wyrzutnią,
  • produkty do przelewania,
  • kreatywne zabawki.

To, jakie zabawki do wanny wybrać zależy głównie od wieku malucha. Dla niemowlaka idealne będą pływające rybki i kaczuszki. Nieco starsze z pewnością zainteresują wyrzutnie i prysznice. Natomiast dla większych dzieci najlepsze będą zabawki kreatywne.

Jakie są zalety zabawek do kąpieli?

Poza nauką nowych rzeczy i poznawaniem nieznanych dotąd zwierząt niewątpliwym plusem jest to, że dzięki zabawkom dla dzieci do wanny nawet najbardziej oporne przed kąpielą maluchy, mogą ją polubić. Poprzez rozmaite czynności wykonywane z ich pomocą nie będzie to bowiem nudny czas siedzenia w wodzie, ale miło spędzone chwile. Kolejny pozytywny aspekt dotyczy tego, że z użyciem tych zabawek starsze dzieci często chętniej bawią się z młodszymi, ponieważ łatwiej im znaleźć odpowiednią zabawę.

Zabawki do wody dla dzieci

Poza tradycyjnym użyciem zabawek do kąpieli w wannie można je oczywiście wykorzystać również podczas wakacyjnych szaleństw np. w basenie. Wtedy nawet starsze dzieci odkrywają niewątpliwą frajdę w zabawie zwierzątkami i tworzeniu fikcyjnego wodnego świata. Dzięki swoim kompaktowym rozmiarom nie zajmują one wiele miejsca, a ich przechowywanie nie powinno sprawiać trudności. Warto więc zainwestować w tego typu zabawki, ponieważ jest to gwarantowana frajda w różnych okolicznościach, przez wiele lat.

Scroll to Top