Drewniane zabawki


Wiek dziecka

Rozmiar

Kolor

Materiał

Rodzaj

Marka

Wyświetlanie 1–24 z 105 wyników

Drewniane zabawki

Zabawki z drewna to produkty wysokiej jakości, pięknie wykonane i bardzo wytrzymałe. Ich szeroka gama pozwala na dopasowanie do indywidualnych zainteresowań lub upodobań niemowląt i dzieci w niemal każdym wieku. Po długoletniej fascynacji artykułami tworzonymi m.in. z plastiku drewniane zabawki powróciły do łask. Rodzice coraz chętniej wybierają zabawki drewniane, a najmłodsi bardzo lubią się nimi bawić.

Układanki drewniane

To zabawki przeznaczone dla młodszych dzieci. Układanki polegają na dopasowywaniu poszczególnych elementów do odpowiadających im miejsc. Dziecko ćwiczy małą motorykę, spostrzegawczość i koordynację ręka – oko. Są to zabawki w rodzaju pierwszych puzzli, ale dzięki wykonaniu z drewna są bardzo wytrzymałe i często z uchwytami ułatwiającymi dziecku wzięcie elementu do rączki.

Drewniana żywność

To produkty pozwalające na wiele różnych zabaw – można z nimi stworzyć restaurację, sklep spożywczy lub wydać przyjęcie. Z pewnością przetrwają wiele pomysłów dziecka i nie ulegną zniszczeniu.  Do wyboru macie owoce, warzywa, kanapki, torty, a także zastawę stołową z drewna.

 

 

 

Zabawki drewniane dla dzieci

Nowoczesne zabawki z drewna produkowane są w różnorodnych kształtach, kolorach i miksowane w różnego rodzaju zestawy. Dzięki zupełnie odmiennej od tworzyw sztucznych fakturze zyskały dużą popularność. W naszym asortymencie dostępne są drewniane zabawki niemowlęce, jak również bardziej skomplikowane gry edukacyjne dla starszych dzieci. Wśród nich m.in.:

  • puzzle w różnych rozmiarach,
  • samochody i pociągi,
  • klocki i układanki,
  • gry,
  • instrumenty,
  • przedmioty 3D,
  • pchacze,
  • zestawy cyferek i literek,
  • sortery.

To oczywiście tylko niektóre z nich, ponieważ drewniane formy zabawek są odpowiednikiem niemal wszystkich tradycyjnych produktów.

Drewniane zabawki edukacyjne

W tej kategorii producenci również zadbali o to, aby wykorzystać zabawę do nauki. Nasz sklep oferuje przystępne cenowo drewniane zabawki edukacyjne, które będą idealne na każdym etapie rozwoju malucha. Grające i wydające dźwięki świetnie sprawdzą się u najmłodszych, natomiast łamigłówki i gry u nieco starszych, a zestawy z alfabetem oraz cyframi będą odpowiednie nawet dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym. Z ich pomocą wymyślić można setki ciekawych zabaw, dzięki którym zdobywa się nowe umiejętności.

Zabawki drewniane dla chłopców i dziewczynek

Każda drewniana zabawka to produkt uniwersalny, który przypadnie do gustu zarówno chłopcom, jak i dziewczynkom. Zdecydowanie częściej jednak dla chłopca wybierane są samochody i pociągi, zjeżdżalnie dla aut, bądź zestawy majsterkowicza. Dla dziewczynek natomiast bardziej popularne są komplety muzyczne, ze zwierzętami, instrumenty i puzzle. Największym plusem zabawy z drewnianymi zabawkami jest jednak to, że będą frajdą zarówno dla niemowlaka, jak i starszych dzieci, niezależnie od płci!

Scroll to Top