Zabawki edukacyjne


Wiek dziecka

Rozmiar

Kolor

Rodzaj

Marka

Wyświetlanie 1–24 z 77 wyników

Zabawki edukacyjne

Takie zabawki dla dzieci nie tylko zapewniają im świetną rozrywkę, ale też uczą. Do wyboru macie różnego rodzaju gry edukacyjne, puzzle, a także drewniane zabawki pomocne w nauce liter i cyferek dla najmłodszych. Nauka przez zabawę to świetny sposób na przyswajanie wiedzy, zapamiętywanie i przyjemne spędzanie czasu.

Gry edukacyjne

W naszym sklepie znajdziecie wiele różnych edukacyjnych gier od Kapitana Nauki. Są świetnym sposobem na ćwiczenie pamięci, koncentracji, spostrzegawczości. Mogą uczyć literek, liczenia, kształtów lub kolorów. Są przeznaczone już dla dzieci od trzech lat. Ale dla starszaków też coś się znajdzie. Świetnym prezentem dla sześciolatka może być Gra edukacyjna Świat lub Gra na kodowanie, która wprowadzi najmłodszych do świata algorytmów bez użycia komputera. Gry typu Loteryjka to idealne gry dla dwulatków, trzylatków i czterolatków. Posiadają proste zasady, a przy okazji poszerzają zasób słownictwa, wiedzę o otaczającym świecie, a także ćwiczą spostrzegawczość.

Edukacyjne zabawki drewniane

Takie zabawki są idealne również dla najmłodszych dzieci. Są bezpieczne i trwałe, a także mogą służyć do różnego rodzaju zabaw. Świetnym pomysłem na prezent dla roczniaka są drewniane wieże, które ćwiczą koordynację ręka – oko. Pokazują również różnice w wielkościach i kształtach poszczególnych elementów. Sorter kształtów to już kultowa zabawka dla każdego malucha. Uczy rozróżniania kształtów, dopasowywania ich do odpowiednich otworów, a przy okazji nazywania kolorów.

Scroll to Top