Gry dla dzieci


Wiek dziecka

Rozmiar

Kolor

Rodzaj

Marka

Wyświetlanie 1–24 z 172 wyników

Gry dla dzieci

Gry dla dzieci stanowią bardzo ważny element w ich rozwoju. Nie tylko uczą zdrowej rywalizacji, ale też trenują umysł, logikę, precyzję i planowanie. W dzisiejszych czasach wybór gier jest ogromny. Są to już nie tylko proste gry planszowe, ale również gry magnetyczne, podróżne, z piękną grafiką i różnorodnymi figurkami w zestawie. Znajdzie się coś odpowiedniego dla dziecka w każdym wieku, nawet już od 2-letnich maluszków. A dorośli również będą się świetnie bawić grając wspólnie ze swoimi pociechami.

Gry logiczne

W naszej ofercie znajdziecie wiele świetnych gier logicznych Smart Games. Są to w większości gry dla jednego gracza, który musi wykazać się logicznym myśleniem i kreatywnością, żeby znaleźć rozwiązanie. Do wyboru są niewielkich rozmiarów gry magnetyczne z tej serii, które można zabrać wszędzie ze sobą. Mamy również większe gry, w których dodatkową atrakcją są figurki, klocki drewniane i inne gadżety, które można również wykorzystać w innych zabawach.

Gry planszowe

To gry dla dzieci, w których ważnym elementem jest rywalizacja, choć zdarzają się również takie, w których ważniejsza jest kooperacja wszystkich graczy. Zwykle angażują od 2 do 6 graczy i można z nimi wspaniale spędzić rodzinny wieczór, lub imprezę z gośćmi. Mają piękne grafiki, są pomysłowe i wciągające.

Scroll to Top