Klocki


Wiek dziecka

Rozmiar

Kolor

Rodzaj

Marka

Wyświetlanie wszystkich wyników: 19

Klocki

Klocki dla dzieci to wspaniała zabawka, z której można tworzyć przeróżne budowle jakie tylko dziecko sobie wymarzy. Można się nimi bawić wszędzie i zajmują na długi czas.

Pierwsze klocki

Dla najmłodszych dzieci w szczególności polecamy różne rodzaje miękkich klocków, które są dla nich bezpieczne, lekkie i można je nawet gryźć. Mają specjalne wypustki, dzięki którym się łączą, a także stanowią zabawkę sensoryczną pobudzającą zmysł dotyku. Występują w pięknej kolorystyce, która sprawia, że przyciągają wzrok i będą też wspaniałą pomocą w nauce kolorów. Takie sensoryczne klocki są również świetną zabawką edukacyjną, ponieważ na swoich bokach mają wypustki z literkami, cyferkami lub zwierzątkami. Polecane dla dzieci już od 6 miesiąca.

Drewniane

Są wytrzymałe i trwałe, a do tego występują w różnych wzorach i kolorach lub w wersji zupełnie naturalnej. Polecane dla wszystkich, którzy cenią produkty eko. Można je układać jedne na drugich, lub obok siebie. Idealne nawet dla najmłodszych dzieci, ponieważ są bezpieczne i łatwe do ułożenia. To wspaniały prezent na roczek dla dziewczynki i chłopca.

Scroll to Top