Zabawki plastyczne - kolorowanki, naklejki


Wiek dziecka

Rozmiar

Kolor

Rodzaj

Marka

Wyświetlanie 1–24 z 97 wyników

Zabawki plastyczne – kolorowanki, naklejki

Kolorowanki dla dzieci

Tu znajdziecie duży wybór kolorowanek wodnych, które mogą kolorować już nawet maluszki. Są bezpieczne, nie brudzą, a do malowania wystarczy sama woda, aby w magiczny sposób na ilustracjach pojawiły się piękne kolory. Świetna zabawa gwarantowana! Takie malowanki wodne są również doskonałą zabawką na podróż!

Naklejki dla dzieci

Zestawy z naklejkami dla dzieci zapewniają wiele godzin świetnej zabawy. Możecie znaleźć takie, które będą odpowiadały bardzo różnym zainteresowaniom każdego dziecka. A wiadomo, że pięknie i własnoręcznie ozdobione meble w pokoiku i zeszyty, to najcenniejsze skarby.

Naklejki wielorazowe

Bardzo fajnym pomysłem są zestawy naklejek wielokrotnego użytku. Mają specjalne plansze, na których można umieścić naklejki i stworzyć różne scenki. Dzięki temu świetnie rozwijają u dzieci kreatywność i wyobraźnię. Można je również przyklejać np na szybie lub lustrze -odkleją się bez problemu. Wykonano je ze specjalnej folii, bez użycia kleju. Wszystkie są ciekawe, kolorowe i pięknie wykonane. Mogą również umilić czas podczas podróży. W naszym sklepie znajdziecie duży wybór takich naklejek od firmy Melissa & Doug – dobierzcie tylko tematykę i świetna zabawa gwarantowana.

Scroll to Top