Lalki i maskotki dla dzieci


Wiek dziecka

Rozmiar

Kolor

Rodzaj

Marka

Wyświetlanie 1–24 z 77 wyników

Lalki i maskotki dla dzieci

To chyba jedna z najważniejszych kategorii zabawek dla dzieci młodszych i starszych. Bo kto nie lubi mięciutkich i milusich przytulanek? 🙂 Zapewniają bliskość, bezpieczeństwo i miłe sensoryczne doznania.

Lalki dla dzieci

Lalki dla dzieci to jedne z najbardziej popularnych od zawsze zabawek, a zwłaszcza dla dziewczynek.  Choć coraz częściej bawią się nimi również chłopcy. 🙂 Uczą empatii, opiekuńczości i odpowiedzialności, oraz stają się ulubionym towarzyszem spacerów i zabaw.

Lalki występują w wielu rodzajach, wielkościach i z różnych materiałów. Wszystkie z pewnością zapewnią wiele godzin super zabawy. Rozwijają w dzieciach czułość i pozwalają na odgrywanie ról, dzięki czemu dziecko ćwiczy swoją kreatywność i wyobraźnię.
Edukacyjne lalki Miniland
W ofercie sklepu Liski Urwiski znajdziecie piękne, pachnące laleczki hiszpańskiej marki Miniland. Są to wspaniałe lalki edukacyjne, które przybliżą dziecku pojęcia takie jak: rodzina, wielokulturowość. Pomogą też zrozumieć podstawowe zasady relacji i współistnienia, szacunek dla różnorodności rasowej oraz różnice w budowie ciała pomiędzy płciami.
Lalki Miniland nie posiadają żadnych dodatkowych funkcji zasilanych baterią. Ma to ogromne znaczenie dydaktyczne, ponieważ w ten sposób lalki nie robią tego, czego chce dziecko. To odróżnia je od innych lalek, które poddają dziecko specyficznemu wzorcowi zabaw.

Sprawdźcie sami i przekonajcie się, że lalka to świetny prezent zarówno dla dziewczynki, jak i chłopca.

Maskotki dla dzieci

Maskotki dla dzieci to jedne z najważniejszych zabawek każdego dziecka. Mogą zabierać je wszędzie ze sobą, przytulać, głaskać i opiekować się nimi. Biorą również udział w wielu zabawach z podziałem na role. Jedno jest pewne – bez maskotek i przytulanek pokoik dziecięcy nie ma już swojego charakteru.

Ulubiona przytulanka jest czasem najlepszym przyjacielem malucha i zapewnia mu poczucie bezpieczeństwa poza domem. Taki przyjaciel dodaje odwagi i pomaga nawiązywać nowe relacje.

Maskotki marki Jellycat są ulubionymi maskotkami wielu naszych małych Klientów. Są przepięknie wykonane z mięciutkich i miłych materiałów i przedstawiają wiele elementów fauny i flory. 🙂

Możecie znaleźć np. maskotkę paprykę, awokado, krewetkę, liść lub pająka.

Lalki i maskotki dla dzieci to wspaniały pomysł na prezent dla każdego malucha!

Scroll to Top