Zabawki silikonowe


Wiek dziecka

Rozmiar

Kolor

Materiał

Rodzaj

Marka

Wyświetlanie 1–24 z 41 wyników

Wysokiej jakości zabawki silikonowe dostępne w naszym sklepie to doskonały pomysł na prezent. Dzięki miękkiemu materiałowi, z którego je wykonano, stanowią bezpieczny produkt nawet dla najmłodszych dzieci. Ich forma sprawia, że mogą także świetnie pełnić funkcję gryzaków, przynoszących ulgę podczas ząbkowania. Są idealne do użycia na każdym etapie rozwoju maluchów.

Kreatywne zabawki silikonowe

Kreatywne zabawki silikonowe to połączenie kilku ważnych cech, które niewątpliwie powinny spełniać wszelkie akcesoria przeznaczone dla dzieci. Przede wszystkim bezpieczeństwo podczas wkładania zabawki do buzi, ale również nauka poprzez zabawę. Dzięki formie, jaką mają silikonowe gadżety dostępne w naszej ofercie, najmłodsi nie tylko miło spędzają czas, ale również się rozwijają. Łączenie, odczepianie, budowanie, tworzenie różnych kształtów – te czynności wpływają bezpośrednio na kreatywność i wyobraźnię Twojej pociechy.

Gryzaki silikonowe dla dzieci

Z pewnością dla niejednych rodziców okres ząbkowania pociech był bardzo trudny. Wówczas z pomocą przychodzą gryzaki. Jest to forma zabawy, która równolegle uśmierza ból dziąseł dzięki przygryzaniu miękkich elementów. Silikonowe zabawki w naszej ofercie to produkty rosnące razem z dzieckiem. Mogą być wykorzystywane zarówno we wczesnej fazie rozwoju malucha, jak i w późniejszym czasie, w formie zabawek. Wśród szerokiej gamy artykułów w tej kategorii znajdziesz m.in. silikonowe:

  • przyssawki,
  • wieże,
  • tęcze,
  • ludziki i domki,
  • kreatywne zabawki, które można układać w różne kształty.

Silikonowe zabawki – nie tylko do użytku na macie

Niewątpliwy plus zabawek silikonowych, w odróżnieniu od drewnianych czy plastikowych to, możliwość zabawy zarówno na macie, jak i podłodze, ale również np. w wodzie. Dzięki temu urozmaicimy kąpiel dziecka i sprawimy, że bardziej polubi ten moment. Materiał, z którego zostały wykonane, jest bezpieczny i nie posiada przeciwwskazań do kontaktu z wodą. Są to więc zabawki, które dzięki kompaktowym rozmiarom możesz zabrać ze sobą wszędzie i wykorzystać na różne sposoby.

Scroll to Top