Zabawki silikonowe


Wiek dziecka

Rozmiar

Kolor

Rodzaj

Marka

Wyświetlanie 1–24 z 47 wyników

Zabawki silikonowe

Zabawki silikonowe to bezpieczne i kolorowe zabawki dla dzieci już od pierwszych miesięcy życia. Mogą spokojnie służyć jako gryzak, a w późniejszym czasie do kreatywnych zabaw.

Wysokiej jakości zabawki silikonowe dostępne w naszym sklepie to doskonały pomysł na prezent. Dzięki miękkiemu materiałowi, z którego je wykonano, stanowią bezpieczny produkt nawet dla najmłodszych dzieci.

Silikonowa tęcza

Świetnym przykładem takiej kreatywnej zabawki idealnej do użycia na każdym etapie rozwoju maluchów jest Tęcza Dëna. To gryzak i zabawka w jednym! Wykonana z miękkiego silikonu na bazie platyny w 100% bezpiecznego dla najmłodszych. Można ją gryźć, rzucać, gnieść, stawać na nią, bawić się w kąpieli a wszystko to w bezpieczny i zabawny sposób. Tęcza świetnie sprawdzi się jako pomoc do nauki kolorów oraz rozwijania słownictwa. Zabawka ta daje wiele możliwości zabawy! Można ją wykorzystać do budowania pierwszych konstrukcji, układać z niej tunele i garaże dla samochodów. Dzieci chętnie pobujają w niej małą lalkę lub zrobią zagrodę dla “zwierzątek”. Ustawiając łuki w różny sposób jeden na drugim uzyskamy niesamowitą konstrukcję. Zabawki Dëna stymulują kreatywność i wyobraźnię dziecka. To wspaniały prezent dla dziecka z okazji narodzin lub na roczek.

Silikonowe zabawki do piasku i wody

To praktyczne zabawki w pięknych kolorach, które świetnie sprawdzą się na spacerze i w podróży. Są miękkie, lekkie i zajmują mało miejsca, dlatego możecie zabrać je ze sobą wszędzie. To świetny pomysł na prezent dla roczniaka i starszego dziecka. Te śliczne silikonowe zestawy sprawdzą się również do zabaw w wannie. 🙂

Kreatywne zabawki silikonowe

Kreatywne zabawki silikonowe to połączenie kilku ważnych cech, które niewątpliwie powinny spełniać wszelkie akcesoria przeznaczone dla dzieci. Przede wszystkim bezpieczeństwo podczas wkładania zabawki do buzi, ale również nauka poprzez zabawę. Dzięki formie, jaką mają silikonowe gadżety dostępne w naszej ofercie, najmłodsi nie tylko miło spędzają czas, ale również się rozwijają. Łączenie, odczepianie, budowanie, tworzenie różnych kształtów – te czynności wpływają bezpośrednio na kreatywność i wyobraźnię Twojej pociechy.

Gryzaki silikonowe dla dzieci

Z pewnością dla niejednych rodziców okres ząbkowania pociech był bardzo trudny. Wówczas z pomocą przychodzą gryzaki. Jest to forma zabawy, która równolegle uśmierza ból dziąseł dzięki przygryzaniu miękkich elementów. Silikonowe zabawki w naszej ofercie to produkty rosnące razem z dzieckiem. Mogą być wykorzystywane zarówno we wczesnej fazie rozwoju malucha, jak i w późniejszym czasie, w formie zabawek. Wśród szerokiej gamy artykułów w tej kategorii znajdziesz m.in. silikonowe:

  • przyssawki,
  • wieże,
  • tęcze,
  • ludziki i domki,
  • kreatywne zabawki, które można układać w różne kształty.

Silikonowe zabawki – nie tylko do użytku na macie

Niewątpliwy plus zabawek silikonowych, w odróżnieniu od drewnianych czy plastikowych to, możliwość zabawy zarówno na macie, jak i podłodze, ale również np. w wodzie. Dzięki temu urozmaicimy kąpiel dziecka i sprawimy, że bardziej polubi ten moment. Materiał, z którego zostały wykonane, jest bezpieczny i nie posiada przeciwwskazań do kontaktu z wodą. Są to więc zabawki, które dzięki kompaktowym rozmiarom możesz zabrać ze sobą wszędzie i wykorzystać na różne sposoby.

Scroll to Top