Zabawki wg wieku


Kategorie produktów

Wiek dziecka

Rozmiar

Kolor

Rodzaj

Marka

Wyświetlanie 1–24 z 579 wyników

Zabawki wg wieku

Zabawki wg wieku to kategoria, która stanowi wielką pomoc dla tych, którzy szukają czegoś odpowiedniego na prezent dla Dziecka, a także podpowiedź dla rodziców, jakie są odpowiednie na danym etapie rozwoju Malucha. Potrzeby dziecka zmieniają się z roku na rok, a nawet częściej. Dlatego też zrobiliśmy podział na zabawki odpowiednie w każdym roku życia.

Zabawki dla maluszków

To propozycje zabawek odpowiednich już nawet dla noworodków – najczęściej są to czarno-białe zabawki kontrastowe, grzechotki lub pozytywki. Mogą to być również pierwsze książeczki kontrastowe, które stymulują zmysł wzroku. Albo piękne puszyste maskotki, do których dziecko może się przytulać. Niemowlęta mogą bawić się już małymi pojazdami, zabawkami interaktywnymi lub bardzo pomysłowymi zabawkami do kąpieli.

Zabawki dla przedszkolaków

Dla przedszkolaków najciekawsze są zabawki do układania, edukacyjne i magnetyczne. Dzięki nim ćwiczą motorykę małą, spostrzegawczość, cierpliwość i wyobraźnię. Takie zabawki zajmują dzieci na dłuższy czas, ponieważ przedszkolaki potrafią już świetnie bawić się same.

 

Scroll to Top