od 8 lat i starsze


Wiek dziecka

Rozmiar

Kolor

Rodzaj

Marka

Wyświetlanie 1–24 z 29 wyników

Zabawki dla ośmiolatków i starszych

Zabawki dla dzieci od 8 lat to kategoria zabawek dla starszych dzieci, które mają już poważniejsze zainteresowania i ulubione zajęcia. Największą część naszej oferty dla dzieci 8+ stanowią gry logiczne, gry planszowe, piękne albumy książkowe

Dla dzieci w tym wieku mamy w swojej ofercie ciekawe gry planszowe, a także gry logiczne z serii Smart Games. Na pewno okażą się interesujące i wciągną w ciekawą rozgrywkę. Planszówki wymagają większej liczby graczy, ale w Smart Games można grać indywidualnie i pokonywać kolejne stopnie trudności.

Bardzo fajne są też gry edukacyjne i różnorodne Quizy od Kapitana Nauki. Każdy znajdzie tu coś zgodnego ze swoimi zainteresowaniami. Są pozycje na temat kosmosu, zwierząt, ciała człowieka, a także świata lub Polski. Nie tylko bawią, ale przy okazji uczą.

Fajnym pomysłem na prezent dla dziecka od 8 lat będzie również piękna książka. Znajdziecie u nas również wiele pozycji książkowych, które z pewnością zainteresują Starszaka. Są to zarówno albumy o różnorodnej tematyce, jak również książki do dłuższego poczytania.

Scroll to Top