od 2 lat


Wiek dziecka

Rozmiar

Kolor

Rodzaj

Marka

Wyświetlanie 1–24 z 176 wyników

Zabawki dla dwulatków

Zabawki dla dzieci od dwóch lat to zarówno zabawki ćwiczące spostrzegawczość, pamięć i sprawność małych paluszków, jak również umilające zabawę w kąpieli. Dla dzieci od 2 lat możecie wybierać spośród wielu różnorodnych produktów, z których większość w naszym sklepie posiada walory edukacyjne.

Zabawki edukacyjne od 2 lat

Tutaj możecie wybierać spośród układanek, puzzli i pierwszych gier dla dwulatków. Są to piękne, kolorowe produkty, które przyciągają uwagę dziecka. Pierwsze gry edukacyjne dla dwulatka polegają głównie na zapamiętywaniu i dopasowywaniu elementów – ćwiczą spostrzegawczość i cierpliwość malucha. Są to np. gry memo o różnorodnej tematyce.

Zabawki silikonowe

To zarówno zabawki z przyssawkami, które można umieszczać na różnych powierzchniach, jak te marki Moluk. Jak również silikonowe zabawki do piasku i wody. Każdy dwulatek rozpoczyna swoją przygodę z piaskownicą, dlatego takie zabawki na dwór są niezbędne. Można je również z łatwością zabrać ze sobą w podróż nad morze lub jezioro. Zajmują mało miejsca i są lekkie.

Świetnym pomysłem na prezent dla dwuletniego chłopca lub dziewczynki będą zawsze drewniane klocki. Pełnią nie tylko funkcję zabawki kreatywnej i edukacyjnej, ale również są bardzo trwałe i bezpieczne.

Scroll to Top