od 3 lat


Wiek dziecka

Rozmiar

Kolor

Rodzaj

Marka

Wyświetlanie 1–24 z 241 wyników

Zabawki dla trzylatków

Z zabawek dla dzieci od 3 lat mamy już spory wybór, ponieważ większość z nich jest zalecana właśnie od trzeciego roku życia. Dzieci w tym wieku mają już swoje pierwsze zainteresowania, dlatego możecie wybrać coś odpowiedniego dla każdego malucha.

Zabawki edukacyjne dla trzylatka

Dzieci w wieku trzech lat zwykle zaczynają swoją przygodę z przedszkolem, gdzie ćwiczą swoje umiejętności plastyczne, muzyczne i ruchowe. A także mogą wyszaleć się podczas swobodnej zabawy z rówieśnikami. W domu możemy im zaproponować zabawki edukacyjne w postaci puzzli, gier lub pierwszych układanek magnetycznych. Mogą one uczyć zagadnień takich jak: pory roku, części ciała, nazwy ubrań i wielu innych. To świetny sposób na naukę przez zabawę.

Zabawki do kąpieli dla dzieci od 3 lat

Trzyletnie dzieci wspaniale już organizują sobie zabawę w kąpieli. Wystarczy kilka pomysłowych zabawek do wanny i świetna zabawa gwarantowana! 🙂 W Sklepie Liski Urwiski znajdziecie wiele pomysłowych zabawek kąpielowych np. marki Yookidoo. Są kolorowe, bezpieczne i pozwalają na wiele różnorodnych zabaw w wodzie, w tym też edukacyjnych.

Zabawki do wody dla 3 latków to również tradycyjne gumowe kaczuszki do wanny. Wspaniale sprawdzą się w odgrywaniu ról, nurkowaniu i wielu innych zabawach, jakie podpowie dziecku wyobraźnia. Znajdziecie u nas również gumowe zabawki bez dziurek, które są bardziej higieniczne, gdyż woda nie dostaje się do środka.

Scroll to Top