Zabawki z dźwiękiem


Wiek dziecka

Rozmiar

Kolor

Rodzaj

Marka

Wyświetlanie 1–24 z 47 wyników

Zabawki z dźwiękiem to ciekawe produkty dla niemowląt i starszych dzieci. Są świetnym pomysłem na prezent dla maluszka.
W przeciwieństwie do wzroku słuch noworodków wykształca się bardzo szybko. Jeszcze w łonie matki maluszki słyszą różne dźwięki i w późniejszych etapach właśnie te lubią najbardziej. Dodatkowo muzyka stanowi ważny element w rozwoju dziecka, więc warto wprowadzać ją już od najmłodszych lat.

Zabawki dźwiękowe dla niemowląt

Produkty z naszego asortymentu posiadają różne funkcje i rodzaje melodii. Wśród nich dostępne są, m.in. zabawki:

  • odwzorowują dźwięk instrumentów,
  • wytwarzające melodię po potrząśnięciu,
  • grające podczas jazdy,
  • turlające się, śpiewające i świecące jednocześnie,
  • szumiące i szeleszczące,
  • dźwiękowe, a zarazem kreatywne,
  • maskotki z wbudowaną grzechotką.

Ze względu na ich różnorodność, będą idealne na każdym etapie rozwoju dziecka, począwszy od urodzenia, aż do wieku przedszkolnego.

Po co niemowlętom dźwiękowe zabawki?

Różnego rodzaju dźwiękowe zabawki dla niemowląt nie tylko wpływają pozytywnie na rozwój Twojego dziecka, ale również np. na wyciszenie przed snem. Maskotki, wyposażone w funkcję odtwarzania kołysanek lub spokojnych melodyjek idealnie sprzyjają uspokojeniu. Dodatkowo maluchy dzięki zabawkom wydającym dźwięki np. po potrząśnięciu lub naciśnięciu uczą się prawidłowych i skoordynowanych ruchów oraz trafiania w odpowiednie miejsce. Te, które się poruszają, turlają lub jeżdżą, będą natomiast świetną rozrywką dla niemowlaków, aby podążać za nimi wzrokiem, ponieważ melodie pomogą im je lokalizować.

Zabawki dźwiękowe w rozwoju dziecka

Już od pierwszych dni noworodek ma wykształcony zmysł słuchu. Dlatego, zanim nauczy się mówić, czytać czy pisać, to właśnie poprzez dźwięki poznaje nowe rzeczy. W rozwoju Twojej pociechy bardzo ważne są zatem zabawki dźwiękowe. W początkowych etapach świetnie sprawdzą się te grzechoczące czy szumiące, następnie melodyjne, a w wieku przedszkolnym odpowiednie będą te uczące np. alfabetu lub cyferek. Jeśli więc zastanawiasz się jaki prezent wybrać dla noworodka, to muzyczne produkty z naszej oferty z pewnością wpasują się w gusta wszystkich dzieci.

Scroll to Top