O Nas

Sklep Liski Urwiski powstał z połączenia trzech miłości – do dzieci, zabawek i książek. 😊

Ale żeby nie było tak słodko, również z potrzeby zmiany w życiu po kilkunastu latach pracy w korporacji. 😉

Stacjonarnie nasz sklep funkcjonuje od grudnia 2019 roku w Nowym Dworze Mazowieckim. Chcieliśmy stworzyć miejsce, które będzie przyciągało lokalną społeczność przyjemnym wystrojem, fajnym klimatem, ale co najważniejsze – kreatywnymi zabawkami oraz akcesoriami dla dzieci i mam, które wyróżnia najwyższa jakość. W naszej ofercie znajdują się zabawki dla dzieci w różnym wieku, o różnych zainteresowaniach i pasjach. Wiemy, że odpowiednio dobrane zabawki mają ogromny wpływ na prawidłowy rozwój dziecka, dlatego zachęcamy do zapoznania się z naszymi produktami.

W ofercie posiadamy oczywiście też duży wybór książek dla dzieci najmłodszych, oraz tych starszych. Pięknie wydane i dostosowane do wieku będą zachęcać dziecko do czytania i rozwijania wyobraźni. Nie zabraknie również ciekawych książek i poradników dla rodziców.

Z pozostałych produktów możecie u nas znaleźć te niezbędne do skompletowania wyprawki dla noworodka, pomocne świeżo upieczonym rodzicom podczas pierwszych chwil z maleństwem, a także idealne na prezent z okazji narodzin lub babyshower.

Staramy się, aby produkty dla najmłodszych były produkowane i szyte w Polsce oraz spełniały wszelkie normy bezpieczeństwa.

Znajdziecie u nas znane i lubiane marki, takie jak: MEMI, Sleepee, Lullalove, Babyono, Hencz Toys, BIBS, Jellycat, Metoo, Janod, Djeco

Scroll to Top