pucio

Wyświetlanie 1–12 z 13 wyników

 • Maskotka Pucio do tulenia

  Maskotka Pucio do tulenia

  2 w magazynie

  42.00 
  Śliczna maskotka w sam raz pasująca do dziecięcych rączek. Teraz dziecko będzie mogło zabrać swojego ukochanego bohatera wszędzie ze sobą. Z pewnością sprawdzi się w codziennych spacerach.
 • NowyPucio chce siusiu – Wyd. Nasza Księgarnia

  Pucio chce siusiu – Wyd. Nasza Księgarnia

  2 w magazynie

  22.00 
  Pucio dostał od babci najpiękniejszy nocnik na świecie – z samolotem! Teraz tylko musi pamiętać o tym, żeby na nim usiąść, kiedy chce mu się siusiu lub kupę. A to nie jest takie łatwe, zwłaszcza w czasie zabawy!
 • Pucio na wakacjach

  Pucio na wakacjach – Wyd. Nasza Księgarnia

  1 w magazynie

  42.00 
  Czwarta część przygód Pucia skierowana jest do dzieci w wieku od trzech do sześciu lat. Czas na zabawę związaną z artykulacją, czyli umiejętnością właściwego wymawiania głosek. Książka wspiera rozwój wymowy dziecka
 • Super cena Pucio na wsi

  Pucio na wsi – Wyd. Nasza Księgarnia

  1 w magazynie

  45.00 
  W siódmej części przygód Pucia wybierzcie się na wieś z Puciem i Misią. Odwiedźcie gospodarstwo pana Henryka, stadninę pani Ewy oraz pracownię ceramiczną pani Moniki. Zobaczcie, jak się robi konfitury, i upieczcie wspaniały sękacz na festyn. Na pewno nie będziecie się nudzić!
 • NowyPucio u lekarza – Wyd. Nasza Księgarnia

  Pucio u lekarza – Wyd. Nasza Księgarnia

  2 w magazynie

  26.00 
  Pucio bardzo źle się czuje. Ma gorączkę, katar, kaszel i boli go głowa. Zupełnie nie ma ochoty na śniadanie ani nawet na zabawę! Wygląda na to, że musi odwiedzić doktor Anię… Ta książka to świetna pomoc w oswojeniu malucha z wizytą u lekarza.
 • Pucio uczy się mówić – Wyd. Nasza Księgarnia

  Pucio uczy się mówić – Wyd. Nasza Księgarnia

  1 w magazynie

  42.00 
  To pierwsza część przygód sympatycznego bohatera. Poznajcie Pucia i jego wesołą rodzinkę! Ten maluch stanie się ulubionym towarzyszem Waszego dziecka w stawianiu pierwszych kroków w nauce mowy! Książka koncentruje się przede wszystkim na wyrażeniach dźwiękonaśladowczych i samogłoskach, które są używane już przez roczne dziecko.
 • NowyPucio umie opowiadać – Wyd. Nasza Księgarnia

  Pucio umie opowiadać – Wyd. Nasza Księgarnia

  3 w magazynie

  42.00 
  Piąta część przygód Pucia to dla dzieci potrafiących już mówić okazja do ćwiczenia umiejętności opowiadania. Zachętą do tego są perypetie związane z pojawieniem się nowego członka rodziny. Pod każdą dużą ilustracją znajdują się dodatkowe obrazki mobilizujące do opisywania przeżyć bohaterów własnymi słowami
 • Pucio w mieście

  Pucio w mieście – Wyd. Nasza Księgarnia

  1 w magazynie

  42.00 
  Szósta część przygód Pucia może służyć zarówno dzieciom młodszym, jak i starszym przedszkolakom. Jej celem jest wzbogacenie słownika dziecka o nazwy nowych obiektów i czynności oraz rozwinięcie umiejętności opowiadania.
 • NowyPucio zostaje kucharzem

  Pucio zostaje kucharzem – Wyd. Nasza Księgarnia

  1 w magazynie

  22.00 
  Kiedy Pucio wychodzi z restauracji z przepisem na pyszne placuszki, wiadomo, że szykuje się rodzinne gotowanie. Jeszcze tylko szybkie zakupy i można przystąpić do pracy.
 • NowyPucio. Co tu pasuje? – Wyd. Nasza Księgarnia

  Pucio. Co tu pasuje? – Wyd. Nasza Księgarnia

  2 w magazynie

  34.00 
  Puzzle przeznaczone dla dzieci od 2 lat. Składają się z 5 obrazków głównych oraz 20 uzupełniających. Na obrazkach głównych jest Pucio w znanych dziecku codziennych sytuacjach (np. jedzenie posiłku, poranna toaleta, ubieranie się)
 • Pucio. Domino – Wyd. Nasza Księgarnia

  Pucio. Domino – Wyd. Nasza Księgarnia

  2 w magazynie

  34.00 
  Puciowe domino to kolejna okazja do spotkania z ulubionym bohaterem najmłodszych!  Pudełko zawiera 28 dwustronnych kartoników. Na jednej stronie znajdziemy prostsze domino obrazkowe dla młodszych dzieci, na drugiej zaś klasyczne.
 • Pucio historyjki obrazkowe

  Pucio. Historyjki obrazkowe – Wyd. Nasza Księgarnia

  2 w magazynie

  44.00 
  Dzięki tej zabawce edukacyjnej dzieci w wieku od dwóch lat będą mogły rozwijać mowę (od poszerzania zasobu słownictwa po rozwój umiejętności opowiadania i prowadzenia rozmowy). Ćwiczy też rozumienie związków przyczynowo-skutkowych
Sklep z zabawkami Liski Urwiski
Sklep z zabawkami Liski Urwiski
Sklep Liski Urwiski powstał z połączenia trzech miłości – do dzieci, zabawek
i książek. Znajdą u nas Państwo wyłącznie dokładnie wyselekcjonowane produkty, które będą powodem uśmiechu na twarzy dziecka i rodzica.
Polityka prywatności
Szybka nawigacja:
Obsługa klienta

693 109 650
sklep@liskiurwiski.pl

ul. Paderewskiego 5B
05-100 Nowy Dwór Mazowieck

Odwiedź nasze social media
Copyrights 2022 LiskiUrwiski.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone

PROJEKT i MARKETING:

RIKONA