ZABAWKI – KSIĄŻKI – TEKSTYLIA

KREATYWNY SKLEP DLA NAJMŁODSZYCH

Producenci

Otrzymaj rabat 10%

Jeśli chcielibyście otrzymywać informacje na temat naszych nowości, promocji i rabatów zapiszcie się koniecznie na newsletter. Obiecujemy zero spamu 😊

.

Skontaktuj się

Sklep „Liski Urwiski”

ul. Paderewskiego 5B
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

Tel. 693 109 650
Email: sklep@liskiurwiski.pl

Liski Urwiski to sklep z zabawkami kreatywnymi dla dzieci w różnym wieku. Znajdziecie u nas zarówno zabawki odpowiednie dla najmłodszych dzieci, jak również ciekawe propozycje dla tych nieco starszych.

Staramy się, aby sprzedawane przez nas zabawki były nie tylko ciekawe, piękne, ale również bezpieczne dla Waszych pociech. Aby pobudzały kreatywność, wyobraźnię i wciągały w zabawę na długi czas.

W ofercie naszego sklepu z zabawkami znajdziecie duży wybór drewnianych zabawek, ciekawe gry logiczne i strategiczne, puzzle, a także książki dla dzieci i poradniki dla rodziców. Wszystkie pochodzą od najlepszych producentów, którzy są znani z dbałości o najwyższą jakość i bezpieczeństwo.

Oprócz tego mamy również produkty wyprawkowe dla noworodków. Chcemy pomóc rodzicom w wyborze najlepszych produktów przed pojawieniem się na świecie maleństwa, a także w tych pierwszych miesiącach po urodzeniu.

Zapraszamy Was do naszego liskowego świata!

Scroll to Top