W podróży

Spacery i podróże z dzieckiem wymagają dokładnego planowania, ponieważ trzeba pamiętać o bardzo wielu szczegółach. Ważne są zarówno gadżety związane z jedzeniem i piciem, jak również zapewnienie rozrywki dziecku podczas długiej jazdy. W tej kategorii znajdziecie u nas sporo takich pomocników.

Wyświetlanie 1–12 z 38 wyników

Torby do wózka

Kiedy dziecko jest jeszcze małe, możemy wygodnie spakować się na spacer do torby przyczepianej do wózka. Takie torby mają w środku dużo różnych przegródek, do których mieszczą się wszystkie niezbędne dla maluszka akcesoria: butelka, mleko, pieluszki, chusteczki i wiele innych

Karmienie

Do jedzenia i picia w podróży świetnie nadają się różnego rodzaju bidony i butelki marki b.box. Mają oni również w swojej ofercie miseczki – niewysypki oraz zamykane lunchboxy. Dzięki temu jedzenie będzie zawsze na swoim miejscu, a picie nie będzie się wylewało ze szczelnych butelek.

Plecaczki dla dzieci

W naszym sklepie znajdziecie również niedużych rozmiarów plecaczki dla dzieci, które spełnią swoją rolę zarówno w podróży, jak też w przedszkolu lub szkole. A w dodatku pięknie wyglądają. Pozwolą na zabranie wszystkich niezbędnych skarbów malucha, ulubionych zabawek, a także drugiego śniadania.

Zabawki na podróż

Wśród takich zabawek znajdziecie zarówno takie dla maluszków, jak i starszych dzieci. Mogą to być np. kolorowanki wodne, które zajmują dziecko na dłuższy czas, a na pewno nie spowodują zabrudzeń w aucie. Dla starszaków mamy duży wybór magnetycznych gier podróżnych, które dzięki ich małym rozmiarom można zabrać ze sobą wszędzie.