Zabawki dla dzieci powyżej 5 lat

W ofercie naszego sklepu znajdziesz najlepsze zabawki dla dzieci powyżej 5 lat i wiele innych produktów. Możesz zamówić klocki, puzzle i zabawki edukacyjne, które wspomagają rozwój malucha. Nie czekaj, zamów online zabawki dla dzieci w wieku powyżej 5 lat. Gwarantujemy, że nie pożałujesz, a Twój brzdąc będzie zachwycony!

Wyświetlanie 1–12 z 50 wyników

Zabawki edukacyjne dla 5-latka – co wybrać?

Nie wiesz, jakie zabawki dla 5-latka wybrać, aby pomóc mu szybciej rozwijać zdolności myślowe, motorykę małą i wyobraźnię? Możesz wybrać zestawy kreatywne dla pięciolatka, interaktywne układanki, magnetyczne puzzle, a nawet nieco bardziej zaawansowane kolorowanki. To produkty, które pozytywnie wpłyną na Twoje dziecko i pomogą w nauce poprawnego reagowania na konkretne sytuacje. Kilka polecanych zabawek, które znajdziesz w naszej ofercie to:

 • wypukłe naklejki wielorazowe dotyczące zawodów,
 • zestawy do przygotowywania biżuterii,
 • kolorowanki alfabetyczne i cyfrowe,
 • zdrapywanki z rysikiem,
 • gry edukacyjne polegające na układaniu sylab,
 • tablice magnetyczne.

To tylko propozycje zabawek dla dziecka w wieku powyżej 5 lat, które mogą pozytywnie wpływać na jego kreatywność. Twoja pociecha z przyjemnością będzie korzystać z edukacyjnych zabawek, o ile te zainteresują ją kolorystyką i formą.

Co sprawdzić przed zakupem zabawki dla 5-latka?

Zanim zdecydujesz się przygotować pokój zabaw dla swojego dziecka w wieku 5 lat, koniecznie przejrzyj materiały, z których wykonane są zabawki dla pięciolatka. Dziecko w tym wieku jest już mocno rozwinięte i może bawić się mniejszymi elementami, np. koralikami do tworzenia biżuterii. Przed zakupem zabawek dla swojej pociechy zwróć uwagę na:

 • materiał wykonania,
 • atesty i certyfikaty bezpieczeństwa,
 • renomę producenta,
 • opinię innych rodziców,
 • cenę zabawek i akcesoriów.

Na podstawie takich informacji podejmiesz właściwą decyzję. Dzięki temu zamówisz idealne zabawki, które wpłyną na prawidłowy rozwój malucha, zapewnią mu godziny dobrej zabawy, a nawet wspomogą naukę pisania i czytania.

Kupując zestawy plastyczne, warto sprawdzić, z jakich substancji wykonane są pisaki lub kredki do rysowania. W naszej ofercie znajdziesz wyłącznie bezpieczne produkty, które stymulują malucha i wprowadzają go w świat edukacyjnych zabawek dla dzieci.

Najlepsze zabawki dla dzieci w sklepie LiskiUrwiski!

Chcesz zainwestować w rozwój dziecka i ćwiczyć jego samodzielność poprzez zabawę? W takim razie sprawdź asortyment naszego sklepu internetowego LiskiUrwiski. U nas znajdziesz idealne zabawki edukacyjne dopasowane do wieku dziecka i jego potrzeb psychofizycznych.

Nasza oferta zabawek edukacyjnych dla dzieci to produkty w 100% bezpieczne dla każdego malucha oraz doskonale nadające się np. na prezent z okazji Dnia Dziecka lub urodzin. Postaw na instrumenty, gry edukacyjne i bezpieczne klocki, które świetnie sprawdzą się w przypadku rozwoju motoryki małej oraz zmysłów dziecka. U nas zamówisz wyjątkowe zabawki w atrakcyjnych cenach, które pomogą nabyć dziecku szereg nowych umiejętności – fizycznych i myślowych.