Zabawki dla dzieci powyżej 6 miesięcy

Zabawki dla dzieci powyżej 6 miesięcy to kolorowe akcesoria, które pomagają w stymulacji umysłu oraz zdolności ruchowych. Chcesz dla swojej pociechy wszystkiego, co najlepsze? Postaw na grzechotki, książeczki i klocki sensoryczne. Dzięki nim Twój maluch będzie rozwijać się znacznie szybciej!

Wyświetlanie 1–12 z 18 wyników

Zabawki dla 6-miesięcznego dziecka – jakie warto wybrać?

Oferta naszego sklepu internetowego to najróżniejsze zabawki dla dzieci w wieku powyżej 6-miesięcy. Aby wspierać rozwój malucha każdego dnia jego życia, warto zainwestować w zabawki i akcesoria, które pomagają stymulować jego mózg i zdolności ruchowe. Polecane zabawki, które wspierają rozwój dziecka to:

 • muzyczne grzechotki Yookidoo,
 • drewniane marakasy – wydają dźwięki i jednocześnie są dopasowane do wielkości rączki malucha,
 • gryzaki niemowlęce z kauczuku,
 • piłeczki sensoryczne,
 • klocki do układania wieży,
 • kreatywne, kolorowe zabawki.
 • sikawki do wody.

Powyższe propozycje można też wykorzystać jako prezent dla 6-miesięcznego dziecka. Silikonowe produkty, które proponujemy to najwyższej jakości akcesoria dla półrocznego dziecka, które są w 100% bezpieczne i wpływają na zdolności manualne dziecka.

Zabawki sensoryczne dla dzieci – 6 miesięcy. Co je wyróżnia?

Gryzaki i inne zabawki dla dzieci powyżej 6 miesięcy są wykonane z miękkich materiałów, przyjemne w dotyku oraz umożliwiają szybszy rozwój dziecka poprzez zabawę. Przytulanki, gryzaki i klocki dostępne w naszej ofercie mają wiele cech wyróżniających:

 • produkowane z materiałów nadających się do recyklingu.
 • w 100% bezpieczne dla niemowlaków w wieku 6-12 miesięcy,
 • są zgodne z normami bezpieczeństwa obowiązującymi w Europie,
 • umożliwiają szybszy rozwój dziecka już od pierwszych miesięcy życia.

Akcesoria i zabawki edukacyjne dla dzieci w wieku powyżej 6 miesięcy są lekkie, przyjemne w dotyku oraz dopasowane do niewielkich dłoni maluszka. Dostępne w naszej ofercie zabawki dla dzieci w wieku 6 miesięcy uczą koordynacji ruchowej, wspierają rozwój zmysłu wzroku i zwiększają świadomość przestrzenną.

Z jakich materiałów są tworzone zabawki dla dzieci 6 miesięcy?

Zabawki dla dzieci powyżej 6 miesięcy są wykonane z atestowanych surowców, które nie zawierają szkodliwych ftalanów, BPA i metali ciężkich. Wybór zabawek z naszej oferty to bezpieczna opcja dla niemowlaków powyżej 6. miesiąca życia. U nas kupisz gryzak w kształcie zwierzątek idealne do gryzienia, piłki sensoryczne, a także przyssawki silikonowe o przyjemnej strukturze.

Wybierając zabawki dla dzieci powyżej 6 miesięcy z naszego sklepu online, nie musisz martwić się o bezpieczeństwo ani poprawny rozwój malucha. U nas zamówisz akcesoria w różnych kolorach dla chłopca i dziewczynki w atrakcyjnych cenach.