Zabawki do kąpieli

Zabawki do kąpieli zajmują dzieci na dłuższy czas, który jest tak potrzebny rodzicom na umycie maluszka. Dzięki temu wieczorna kąpiel będzie bardzo wyczekiwanym punktem w codziennym grafiku.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Istnieje wiele sposobów na to, aby kąpiel maluszka nie była tylko przykrym obowiązkiem, ale również niesamowitą przyjemnością. Właśnie dlatego przygotowaliśmy szeroką gamę artykułów, w której dostępne są zabawki do wanny dla dzieci i niemowląt. Podczas zabawy w wannie można przecież poznawać nowe rzeczy, uczyć się i świetnie się bawić.

Kreatywne zabawki do kąpieli

Kolorowe, lekkie i bezpieczne zabawki do kąpieli urozmaicą wieczorną toaletę i sprawią, że Wasze maluchy będą z wielką chęcią poddawały się wszystkim zabiegom pielęgnacyjnym. Zabawki do wody skupiają uwagę dziecka na konkretnych przedmiotach, które dostarczają możliwości zabawy. Dzięki temu maluchy nie nudzą się podczas wieczornej toalety, a zwykła czynność staje się niezwykłą przygodą. W ten sposób można bez krzyków i płaczu namydlić ciało oraz umyć włoski.

W naszym sklepie najbardziej wyróżniają się zabawki kąpielowe firmy Yookidoo, które są kolorowe, pomysłowe i angażują dziecko w wiele różnorodnych zabaw. Hitowym produktem jest Odrzutowa kaczka Strażak lub Syrenka. Posiadają wymienne akcesoria tematyczne umożliwiające i zachęcające dziecko do kreatywnej zabawy przy tworzeniu ciekawych kreacji. Zabawka pływa samodzielnie po wodzie, a obrotowa armatka i nóżki zmieniają jej trasę pływania.

Dla młodszych dzieci przeznaczona jest edukacyjna zabawka do kąpieli Kubeczki. Trzy zabawne kubeczki oraz wirnik pozwalają przelewać wodę na kilka różnych sposobów. To nie tylko przyjemna, relaksująca zabawa, ale także nauka. Zabawka została stworzona według metody STEM (skrót od angielskich zwrotów – nauka, technologia, inżynieria, matematyka). Dzięki temu poprzez doświadczenie pozwala poszerzać dziecięcą wiedzę. Dziecko podczas zabawy obserwuje, jak działa lejek, sitko, wypieranie wody oraz wirnik.