Zabawki kreatywne

To jedna z najważniejszych kategorii w ofercie naszego sklepu. Chcemy, żeby zabawki dla dzieci nie tylko dawały radość, ale też sprawiały, że będą rozwijać swoją kreatywność i wyobraźnię. W bogatej ofercie naszych produktów znajdziesz różne rodzaje zabawki kreatywne dla dzieci. Mogą to być zabawki plastyczne, ale też zabawki magnetyczne, zabawki drewniane lub eksperymenty.

Wyświetlanie 1–12 z 40 wyników

Jest to kategoria, która została stworzona z myślą o odpowiednim rozwoju chłopców i dziewczynek, kształtowaniu ich wyobraźni, umiejętności manualnych, poznawczych i wielu innych. Wszystkie zabawki dostępne w sklepie Liski Urwiski wykonano z bezpiecznych materiałów i pochodzą od sprawdzonych producentów.

Eksperymenty dla dzieci

Dzieci zawsze interesowały się otaczającym ich światem, zadają wiele pytań na które nieraz sami nie potrafimy odpowiedzieć. Zestaw małego naukowca pozwoli dziecku przemienić się na kilka godzin w małego badacza i prowadzić eksperymenty we własnym domowym, laboratorium.

Zabawki magnetyczne

Zabawa magnesami pozwala dzieciom tworzyć unikatowe kompozycje oraz barwne historie. Podczas twórczości uczą się emocji, odkrywają świat a także rozwijają kreatywność i wyobraźnię. Magnetyczne układanki np. takie od firmy Apli Kids doskonale łączą naukę z zabawą.

Zestawy plastyczne i artystyczne

To kreatywne zabawki, które pozwalają na totalną fantazję ze strony dziecka i tworzenie kreatywnych projektów za pomocą kredek, farb, plasteliny lub stempelków, a także wielu innych materiałów plastycznych. Efekty tych działań będą cudowną pamiątką dla rodziców i fajnym wspomnieniem dla dzieci.

Klocki

Klocki dla dzieci to wspaniała zabawka, z której można tworzyć przeróżne budowle jakie tylko dziecko sobie wymarzy. Można się nimi bawić wszędzie i zajmują na długi czas.

Pierwsze klocki

Dla najmłodszych dzieci w szczególności polecamy różne rodzaje miękkich klocków, które są dla nich bezpieczne, lekkie i można je nawet gryźć. Mają specjalne wypustki, dzięki którym się łączą, a także stanowią zabawkę sensoryczną pobudzającą zmysł dotyku. Występują w pięknej kolorystyce, która sprawia, że przyciągają wzrok i będą też wspaniałą pomocą w nauce kolorów. Takie sensoryczne klocki są również świetną zabawką edukacyjną, ponieważ na swoich bokach mają wypustki z literkami, cyferkami lub zwierzątkami. Polecane dla dzieci już od 6 miesiąca.

Drewniane klocki

Są wytrzymałe i trwałe, a do tego występują w różnych wzorach i kolorach lub w wersji zupełnie naturalnej. Polecane dla wszystkich, którzy cenią produkty eko. Można je układać jedne na drugich, lub obok siebie. Idealne nawet dla najmłodszych dzieci, ponieważ są bezpieczne i łatwe do ułożenia. To wspaniały prezent na roczek dla dziewczynki i chłopca.