Naklejki wielorazowe

Zestawy z naklejkami dla dzieci zapewniają wiele godzin świetnej zabawy. Możecie znaleźć takie, które będą odpowiadały bardzo różnym zainteresowaniom każdego dziecka. A wiadomo, że pięknie i własnoręcznie ozdobione meble w pokoiku i zeszyty, to najcenniejsze skarby.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

Naklejki wielorazowe

Bardzo fajnym pomysłem są zestawy naklejek wielokrotnego użytku. Mają specjalne plansze, na których można umieścić naklejki i stworzyć różne scenki. Dzięki temu świetnie rozwijają u dzieci kreatywność i wyobraźnię. Można je również przyklejać np na szybie lub lustrze -odkleją się bez problemu.

Istnieje wiele rodzajów naklejek wielokrotnego użytku dla dzieci, ale najpopularniejsze są te, które są dostępne w opakowaniach po 12 lub 24 sztuki. Pozwalają na wielokrotne użycie i nie obciążają portfela!

Naklejki wielokrotnego użytku to świetny sposób, aby pomóc dzieciom w nauce nowych słów i liczb. Tych naklejek można używać wielokrotnie.

Wykonano je ze specjalnej folii, bez użycia kleju. Wszystkie są ciekawe, kolorowe i pięknie wykonane. Mogą również umilić czas podczas podróży. W naszym sklepie znajdziecie duży wybór takich naklejek od firmy Melissa & Doug – dobierzcie tylko tematykę i świetna zabawa gwarantowana.

Naklejki wielokrotnego użytku dla dzieci mają wiele zastosowań w klasie lub w domu. Można je wykorzystać jako aktywność edukacyjną, ucząc kształtów, kolorów, liter, cyfr i nie tylko!