Samochody zabawkowe

Pojazdy do zabawy to produkty, które są doskonałe dla dzieci w każdym wieku. Sprawdź ofertę naszego sklepu internetowego. U nas możesz kupić cały zestaw zabawkowej motoryzacji – zarówno dla chłopca, jak i dziewczynki. Zamów samochody zabawkowe wykonane z bezpiecznych materiałów i spraw swojemu dziecku radość!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Pojazdy zabawkowe dla dzieci – czy są bezpieczne?

Wielu rodziców w dzisiejszych czasach zastanawia się, czy zabawkowe samochody są na pewno bezpieczne dla ich malucha. Aby dziecko mogło bezpiecznie jeździć pojazdem w swojej dłoni, samochody dla dzieci powinny być wykonane bez użycia drobnych elementów.

Pojazdy dla dzieci są wykonane z nieuczulającego silikonu medycznego, pluszu lub innych delikatnych materiałów, które nie stanowią zagrożenia dla zdrowia i życia malucha. Tworzywa sztuczne używane do produkcji aut zabawkowych, nie zawierają szkodliwych substancji chemicznych, które mogłyby wywoływać, np. reakcje alergiczne.

Jakie samochody zabawkowe warto zamówić online?

W naszej ofercie znajdziesz nie tylko wyjątkowe zabawki magnetyczne dla starszych dzieci, ale także szeroki asortyment aut. Możesz wybrać modele z otwieranymi drzwiami dla starszych maluchów, a także minimalistyczne pojazdy bez małych elementów – doskonałe dla najmłodszych dzieci. Serdecznie polecamy także pojazdy zabawkowe, takie jak: rolnicze, pociągi, resoraki, koparki, kombajny i monster trucki. 

Gwarantujemy najwyższą jakość oraz ogromną różnorodność dostępnych zabawek dla dzieci w różnym wieku. Dla najmłodszych świetnym wyborem jest sensoryczny samochodzik zabawkowy ze świecącymi i grającymi elementami. Dziecko chętnie bawi się takim prezentem, a dodatkowo rozwija swoje zdolności motoryczne i myślowe.

W jakim wieku dziecko może bawić się samochodzikami?

Samochody – zabawki możesz z powodzeniem podarować dziecku w wieku już od 1. roku życia. Wystarczy, że wybierzesz zabawkę z odpowiednim oznaczeniem wiekowym. Dla najmłodszych polecane są miękkie, pluszowe samochodziki. Jeśli Twoje dziecko ma już nieco ponad 3-4 lata, możesz kupić auta wykonane z drewna, które są wytrzymałe i świetnie nadają się do wielogodzinnej zabawy – nawet w piaskownicy.

Starsze dzieci mogą bawić się kompletnym torem wyjściowym wykonanym z tworzywa sztucznego – nawet z mniejszymi elementami konstrukcyjnymi. Najważniejsze jest to, aby dopasować typ zabawkowego auta do wieku swojej pociechy. Tylko wtedy zagwarantujesz dziecku maksimum bezpieczeństwa podczas zabawy.