Układanki dla dzieci

Układanki dla dzieci to świetny sposób na spędzenie wolnego czasu, a także ćwiczenie spostrzegawczości i koncentracji. Z rozrzuconych elementów powstaje piękny obrazek, co sprawia dziecku radość i satysfakcję. Puzzle są bardzo dobrym pomysłem na prezent zarówno dla młodszego dziecka, jak i starszaka.

Wyświetlanie 1–12 z 16 wyników

Rodzaje układanek

Oferta puzzli jest ogromna. Mogą przedstawiać postacie z bajek, krajobrazy, zwierzęta, kosmos itd. Każdy znajdzie odpowiednią dla siebie tematykę. Zaczynają się już od 2 elementów (to te pierwsze puzzle dla najmłodszych) po 200 elementów dla starszaków. Dla wielbicieli koników znajdzie się wiele różnych puzzlowych pozycji, także fani motoryzacji się nie zawiodą – puzzle z autami i motocyklami zadowolą każdego z nich.

Układanki drewniane

Z pewnością warto kupić dziecku takie drewniane puzzle, ponieważ będą one najtrwalsze ze wszystkich pozostałych. Są pięknie wykonane, bezpieczne i stanowią świetną alternatywę dla puzzli z papieru. Takie puzzle ma w swojej ofercie np. niemiecka firma GOKI. To świetny pomysł na prezent dla dziecka w wieku przedszkolnym.

Taka forma zabawy pozwala nie tylko przyjemnie spędzać czas, ale i kształtuje wyobraźnię i koordynację dzieci, wpływając pozytywnie na ich rozwój psychomotoryczny. Bogaty wybór zabawek magnetycznych z naszego sklepu ułatwi Ci zakup tej idealnej dla dziewczynki i dla chłopca.