Naczynia

Naczynia dla dzieci to specjalnie zaprojektowane produkty, które pomogą maluszkowi w nabieraniu jedzenia, rozszerzaniu diety i poznawaniu nowych smaków. Zwykle mają specjalnie wyprofilowane kształty tak, aby pasowały do malutkich rączek. Dzięki temu dziecku jest wygodnie rozpocząć przygodę z samodzielnym jedzeniem i nabierać odpowiednie porcje.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Talerzyki i miseczki dla dzieci

Talerzyki i miseczki dla dzieci to produkty niezbędne przy rozpoczynaniu przygody z rozszerzaniem diety maluszka. Dziecko musi mieć własne, nietłukące się elementy zastawy, które będą dla  niego bezpieczne. W Liskach Urwiskach macie do wyboru wiele różnych materiałów, z których je wykonano, a także wzorów i kolorów.

Talerzyki i miseczki z melaminy

Melamina to produkt charakteryzujący się dużą wytrzymałością, odpornością na zużycie, uderzenia i wilgoć. Możecie mieć pewność, że dziecku bardzo trudno będzie stłuc takie naczynie. W większości produkty z melaminy mogą być myte w zmywarce, jednak nie należy ich używać do podgrzewania potraw w kuchence mikrofalowej. Takie talerzyki i miseczki dla dzieci posiadają piękne, kolorowe motywy, które przypadną do gustu zarówno dziecku, jak i rodzicom.

Talerzyki i miseczki z przyssawką

To świetne rozwiązanie, dzięki któremu unikniemy zrzucania naczyń ze stolika na podłogę i związanego z tym bałaganu. Przyssawka spowoduje, że talerz będzie się trzymał powierzchni, na której stoi. Dzięki temu unikniemy też wylania ciepłej zawartości miseczki na dziecko.

W naszym sklepie znajdziecie między innymi tego rodzaju miseczki i talerzyki firmy OXO.

Talerzyki i miseczki z bambusa

To ekologiczne rozwiązanie, które jest również bardzo praktyczne. Włókno bambusowe jest przyjazne dla środowiska, a naczynia z niego wykonane są lekkie i wytrzymałe. Można je też myć w zmywarce.