Pokoik dziecięcy

Pokój dziecięcy to najważniejsze miejsce w życiu każdego maluszka, przynajmniej na początkowym etapie. Z naszego doświadczenia wynika, że później maluch przenosi się do sypialni rodziców i zagarnia co raz większą przestrzeń salonu.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

A tak naprawdę pokoik dziecka to najsłodsze, najspokojniejsze i najcudowniejsze miejsce w domu. Na etapie ciąży każda mama realizuje swoje wyobrażenie o tym pomieszczeniu. Kupuje niezbędne akcesoria, ale także ozdoby i organizuje miejsce do przechowywania.

Ozdoby do pokoiku

Znajdziecie tu piękne lampki dla dzieci do oświetlenia pokoju maluszka, które ułatwią karmienie i przewijanie w nocy. Mamy również ochraniacze do łóżeczka, które zapewniają miękkość i bezpieczeństwo gdy maluszek kręci się podczas snu lub zabawy. A także organizery, które możecie zawiesić na boku łóżeczka. Można w nich przechowywać niezbędne produkty do pielęgnacji tak, aby zawsze były łatwo dostępne.

Dla najmłodszych dzieci znajdziecie u nas piękne pozytywki, zarówno w formie lampki, misia, jak i karuzelki nad łóżeczko. Mają cudne melodie, uspokajają maluszka i stanowią ciekawy obiekt do obserwacji. Te czarno – białe przyciągają wzrok noworodka już od pierwszych dni życia, kiedy maleństwo rozróżnia tylko te dwa kolory.

Praktyczne dodatki

Kosze na zabawki pomogą zapanować nad codziennym rozgardiaszem. Łatwo spakujecie w nie porozrzucane po całym domu zabawki i odstawicie na miejsce. A następnego dnia dziecko będzie mogło z łatwością wyciągnąć znów swoje skarby i rozpocząć zabawę.

Maty dla maluszków zapewnią bezpieczną zabawę na podłodze, ochronią przed zimnem i uderzeniem o twardą powierzchnię. Mogą być stosowane zarówno dla leżącego dziecka, jak również dla takiego, które już siedzi lub raczkuje. Są wykonane z bawełnianych materiałów, a w środku mają ocieplenie, które zapewnia również miękkość.

Wszystkie produkty z kategorii Pokój dziecięcy możecie otrzymać kolejnego dnia po złożeniu zamówienia, ponieważ zapewniamy szybką dostawę kurierem lub do paczkomatu.