Rożki i kokony

To niezbędny element wyprawki dla dziecka. Stworzony z myślą o maluszkach i wygodzie dla rodziców. Zapięcie na rzep lub wstążkę umożliwia wygodne trzymanie dziecka podczas karmienia i usypiania. Takie otulenie zapewnia maluszkowi poczucie bezpieczeństwa, a rodzic ma więcej pewności w trzymaniu dziecka na rękach. Podczas snu w łóżeczku takie ciasne otulenie dziecka ogranicza odruch moro, a dzięki temu nie wybudzi się ono tak łatwo ze snu.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Rodzaje rożków dziecięcych

Po rozłożeniu, rożek można z powodzeniem stosować jako kołderkę do łóżeczka czy wózka dziecięcego. Może także służyć jako mata do zabawy.

W swojej ofercie mamy rożki wykonane z bawełny, minky, velvetu lub coraz bardziej popularnego materiału typu wafel. Są w różnych pięknych wzorach i kolorach – można dobrać najbardziej odpowiedni dla siebie. Wypełnienie rożków to antyalergiczna włóknina puszysta silikonowa, która jest bezpieczna dla dzieci i antyalergiczna – zapewnia ciepło i przyjemne otulenie.

Kokon dla noworodka

Kokon dla noworodka jest idealnym rozwiązaniem dla dzieci od urodzenia do ok. 6 miesiąca życia. Zapewni dziecku wygodę i bezpieczeństwo, a rodzicowi pewność, że dziecku nic się nie stanie.

Zalety kokonów:

Takie gniazdo dla noworodka otula maluszka, a jednocześnie zabezpiecza przed upadkiem, stwarzając bezpieczne miejsce do snu i odpoczynku. Podczas wyjazdów może świetnie zastąpić łóżeczko. Ułatwia utrzymanie dziecku bocznej pozycji i wygodny wypoczynek.

Dzięki tym cechom kokon można wykorzystać zarówno na łóżku, jak i na kanapie. Rodzice mogą być wtedy spokojni, że dziecku nic się nie stanie nawet gdy na chwilę od niego odejdą. Można umieścić w nim dziecko w rożku, lub okryć kocykiem, co zapewni dodatkowe ciepło.

Kokony dla noworodków i niemowląt występują w wielu różnych wzorach, kolorach i uszyte z różnych tkanin. Można dobrać taki, który pasuje do pokoiku dziecięcego lub wystroju mieszkania. Wszystkie materiały wykorzystane do ich uszycia są bezpieczne, a większość dostępnych w naszym sklepie produktów tekstylnych jest szyta w Polsce.

Rożki i kokony dla noworodków to świetny pomysł na prezent z okazji babyshower lub na pierwszą wizytę u nowonarodzonego maluszka.