Smoczki i akcesoria

Smoczek to bardzo potrzebny produkt w wyprawce dla noworodka i pierwszych miesiącach życia. Oczywiście jeśli dziecko go akceptuje i potrzebuje. Smoczek dla niemowląt świetnie uspokaja i zaspokaja potrzebę ssania.

Wyświetlanie 1–12 z 18 wyników

Smoczki kauczukowe

Są one wytrzymałe, miękkie i elastyczne, dzięki czemu dziecko przy odpowiedniej wentylacji podczas ssania czuje jakby ssało pierś Mamy. Przy tym są wykonane z bardzo bezpiecznych materiałów – smoczki z kauczuku są z organicznego surowca i mogą być stosowane u dzieci już od pierwszych dni życia. Organiczny kauczuk hevea jest w 100% naturalnym materiałem, a dzięki temu jest nietoksyczny i nie powoduje alergii.

Smoczki silikonowe

Od niedawna macie do wyboru również smoczki BIBS z silikonową końcówką. Silikon to materiał bardzo bezpieczny dla użytkowania przez niemowlęta. Jest jednak trwalszy i twardszy niż kauczuk z drzew Hevea. Silikon jest w 100% biokompatybilny, nietoksyczny i nie powoduje alergii. Ważną jego cechą jest doskonale tolerowany przez organizm ludzki. Dlatego stanowi bazę oddychających soczewek kontaktowych [5 razy bezpieczniejszych od standardowych soczewek]. Jest produktem czystym chemicznie i nie zawiera toksyn czyli w 100% bezpiecznym dla najmłodszych.

Osłonki smoczków uspokajających zostały wyprofilowane tak aby nie dotykać do ust i brody Maluszka zapobiegając tym samym zaczerwienieniom, krostkom, wykwitom czy poważniejszym zakażeniom skóry. Osłona dodatkowo posiada otworki dzięki czemu Maluszek łatwo oddycha trzymając smoczek w buzi.

W naszej ofercie znajdziecie przede wszystkim smoczki duńskiej firmy BIBS z naturalnego kauczuku lub silikonu.